КАРАВАН, ПІСОК, ВОЛЕЙБОЛ
КАРАВАН, ПІСОК, ВОЛЕЙБОЛ

Поділитися новиною:

КАРАВАН, ПІСОК, ВОЛЕЙБОЛ

Дивовижна природа і краса навколо заряджають позитивом, енергією і кристально свіжим повітрям.

Якщо ви подорожували районом і потрапили до пахучих лісів змішаного типу, поринули у дивовижний і заворожуючий світ свіжого повітря та вдихнули пахощів квітучих полів, а потім зупинилися біля чаруючої красою водойми, яку з усіх боків оточує хвойний ліс – ви потрапили у казку. Дивовижна природа і краса навколо заряджають позитивом, енергією і кристально свіжим повітрям. Озеро Караван, що розкинулося між Лиманом Другим і селищем Тополі, приваблює погляди відпочиваючих, а спортсмени-пляжники в останні роки  облюбували прибережну зону для проведення вже традиційного турніру з волейболу пляжного. Сприяння у проведенні та забезпеченні належної комфортної атмосфери спортсменам надають меценати спорту – голова місцевого сільськогосподарського підприємства, депутат районної ради І.П. Хавелов і Пісківський сільський голова В.В. Бакунець.

         Черговий турнір, як належить, відбувся напередодні церковного свята – Дня народження Івана Предтечі, у День Івана Купала. Учасниками змагання на «Кубок Караван» стали тринадцять команд – шість жіночих і сім чоловічих волейбольних пар. Турнірна боротьба пройшла за звичною схемою (як у чоловіків, так і у жінок) до двох поразок.

         У жіночій сітці «сліпий» жереб із самого початку сформував доволі цікаві пари, де вже на першому етапі спостерігалася насичена та яскрава турнірна боротьба, гідна матчів найвищого рангу. Зокрема, видовищну гру вже вкотре демонструвала місцева пара «Топільчанки» (Ю. Громова – С. Декалюк). Топільські волейболістки значно додали у майстерності, зіграності і взаєморозумінні. Попередній турнір в День молоді зайвий раз довів їх амбіції, але команда зупинилася за крок до призової трійки. Тож бажання виступити успішно на «домашньому» турнірі було цілком прогнозованим. Їх суперниці також мали певні переможці амбіції і поступатися «без бою» не збиралися. Успішний старт на турнірі ніяким чином не гарантував переможцям вдалого завершення, а переможені торували стежки протилежною сіткою «лузерів» і мали нагоду виправити становище. Шляхом переможців до півфіналу потрапили команди «Пузяки» (К. Близнюк – Д. Кіптіла) і «Перемога» (М. Козирєва – В. Рущак). Їх суперницями із протилежної сітки стали, відповідно, команди «Топільчанки» і «Жил-Дом» (А. Жила – А. Домніна). В першому півфіналі юні «Пузяки» зломили таки опір топільчанок і на диво багатьох (але цілком заслужено!) святкували перемогу у трьох сетах – 2:1 (15:6; 13:15; 15:11). В іншому матчі півфіналу «Перемога» не без зайвих зусиль здолала «Жил-Дом» – 2:0 (15:11; 15:12). Матч за третє місце пройшов у напруженій суперечці. Шансом на потрапляння до призової трійки таки скористалися місцеві волейболістки із «Топільчанки», які довели свою перевагу над суперницями – 2:0 (15:7; 15:9). Головний матч жіночого фіналу став видовищним двобоєм двох прагнучих до вершин колективів. Вже на старті поєдинку команда «Пузяки» дещо приголомшливо для суперниць здобула перемогу в сеті – 15:13. Другий ігровий відразок завершився із дзеркальним рахунком на користь «Перемоги», тож переможця було визначено у вирішальному, як водиться, фінальному сеті. Доволі несподівано для багатьох команда шкільного віку, проявивши силу духу, спортивну впертість і дивовижну витримку, переграла більш досвідчених суперниць з рахунком 15:12 і вперше здобула перемогу на турнірі серед дорослих. До цього дівчата вперто йшли до мети і неодноразово за останні роки входили до трійки призерів. Вітаємо!

         Чоловічі змагання також пройшли у впертій турнірній суперечці і подарували присутнім масу задоволення. Відзначу значний крок вперед у майстерності юних волейболістів. Часом 14-15-річні юнаки на рівних сперечалися із більш досвідченими опонентами. Після кількагодинної боротьби визначилися учасники матчів за вихід до головного фіналу. Шляхом переможців до півфіналу дісталися команди «Бродяги» (І. Кобилєв – О. Омельченко) і «Факел» (В. Домнін – Д. Гуря). Їх суперниками із стану «переможених», відповідно, стали команди «Друїди»  (М. Федосєєв – Я. Татаренко) і «Газмяс» (М. Кісіль – О. Гладченко). У першому півфіналі «Бродяги» сповна засвідчили свою перевагу над амбітною і прогресуючою юнацькою командою – 2:0 (15:11; 15:9). А досвідчений турнірний боєць, яким є «Факел», здолав «Газмяс» – 2:0 (15:9; 15:8). Вирішальні матчі чоловічої сітки змагань подарували наостанок незабутні миті красивої спортивної боротьби. І попри завершення обох фіналів – великого і малого із однаковим рахунком 2:0, боротьба на піщаних кортах точилася із незначною перевагою переможців. У «бронзовому» матчі більш досвідчений «Газмяс» здолав юнацьку команду «Друїди», двічі перегравши за партіями – 15:10; 15:6. Головний фінал взагалі подарував красиву боротьбу двох гідних суперників, а перемогу святкували більш успішні представники «Факела», які за неймовірних зусиль здолали опонентів у двох партіях – 16:14; 15:12. Причому, у фіналі шальки терезів часто коливалися із боку в бік, але за рахунок колосальної самовіддачі і спортивної майстерності команди тримали перебіг подій на майданчику на високому спортивному рівні.

         Підводячи підсумки змагання, учасників привітали голова фермерського господарства І.П. Хавелов і сільський голова В.В. Бакунець. За досягнуті успіхи організатори нагородили переможців та призерів змагань серед чоловіків і жінок, а також висловили подяки представникам суддівського корпусу. В свою чергу, спортсмени подякували керівникам за черговий турнір, за гостинність, за можливість спілкуватись на лоні природи і змістовно, з користю для здоров’я, проводити свій відпочинок, займаючись улюбленим видом спорту. Нехай всі ваші добрі справи повертаються до вас сторицею! До зустрічі на черговому турнірі за рік!                              

Віктор Каща, фото з власного альбому автора

Альбом: КАРАВАН, ПІСОК, ВОЛЕЙБОЛ
Альбом: КАРАВАН, ПІСОК, ВОЛЕЙБОЛ
Альбом: КАРАВАН, ПІСОК, ВОЛЕЙБОЛ
Альбом: КАРАВАН, ПІСОК, ВОЛЕЙБОЛ
Альбом: КАРАВАН, ПІСОК, ВОЛЕЙБОЛ
Альбом: КАРАВАН, ПІСОК, ВОЛЕЙБОЛ
Альбом: КАРАВАН, ПІСОК, ВОЛЕЙБОЛ
Альбом: КАРАВАН, ПІСОК, ВОЛЕЙБОЛ
Альбом: КАРАВАН, ПІСОК, ВОЛЕЙБОЛ
Альбом: КАРАВАН, ПІСОК, ВОЛЕЙБОЛ
Альбом: КАРАВАН, ПІСОК, ВОЛЕЙБОЛ
Альбом: КАРАВАН, ПІСОК, ВОЛЕЙБОЛ
Альбом: КАРАВАН, ПІСОК, ВОЛЕЙБОЛ
Альбом: КАРАВАН, ПІСОК, ВОЛЕЙБОЛ
Альбом: КАРАВАН, ПІСОК, ВОЛЕЙБОЛ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12901 | Переглядів: 823Дата публікації: 13:57 07.07.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців