Вибори 2020

Округи, кандидати, результати голосування

ДОЛЮ ПРОТИСТОЯННЯ ВИРІШИВ ПЕНАЛЬТІ

Поділитися новиною:

В матчі третього туру обласної футбольної першості ФК «Дворічна» приймав надто принципового суперника, географічного сусіда із Куп’янська.

Гра дворічан і «Металурга» викликала чималий інтерес, а прихильники футболу здавна вважають зустрічі місцевих команд не інакше як «дербі». Ще б пак, у заявочному списку «металургів» присутні відразу чотирнадцять гравців, які у різні часи грали у складі дворічан, плюс до того – більшість куп’янчан виступали у внутрішніх змаганнях в сусідньому районі. Тож добре знайомі суперники повели гру без розвідки.

Зі стартовим свистком судді, попри шалену спеку, команди підтримували високий темп матчу. Територіальною перевагою заволоділи куп’янські футболісти, а господарі, свідомо віддавши гру першим номером, чекали на свій шанс у контргрі. За пів години гри на увагу заслуговували лише кілька ударів здалеку, причому з обох сторін, які гольової небезпеки не несли. Обидві команди грали обережно в захисті і максимум уваги приділяли захисту власних володінь. П’ятнадцять хвилин перед перепочинком були за місцевими футболістами, які тричі вибухнули активністю у атаці справа і мали реальні шанси відкрити лік забитим м’ячам. Але двічі І. Ткаченко програв дуель голкіперу гостей, а удар Д. Сєвєріна заблокував захисник гостей, перевівши м’яч на кутовий. Нулі на табло після половини гри насторожували, все мало вирішуватися у другому таймі. По такій грі зазвичай, говорять, що матч триває до першого забитого м’яча. Втім, відповідь стосовно переможця протистояння мала дати друга половина матчу.

По перерві гості намагалися підтримати темп гри за рахунок проведених замін, але на малюнок гри це суттєво не вплинуло. Абсолютно рівна гра до 70 хвилини залишала надію вболівальникам на гольову кінцівку поєдинку. Та долю протистояння вирішив прикрий пенальті, які господарі заробили на рівному місці. Захисник дворічан грубо порушив правила у карній зоні і суддя вказав на одинадцятиметрову позначку. Капітан гостей чітко розвів м’яч і воротаря по різним кутам і відкрив рахунок. Дворічани не зволікаючи перебудували гру і відрядили у атаку відразу трьох мобільних гравців атаки. Втрачати команді не було чого, слід було ризикувати в намаганні спасти гру. Як наслідок, стали з’являтися проломи в захисті, чим одразу скористалися опоненти. Один із таких швидких випадів гостей завершився другим взяттям воріт під завісу поєдинку. Прикра домашня поразка з рахунком 0:2 відкинула нашу команду в нижню частину таблиці.

Лідерство, не втративши жодного балу, захопив балаклійський «Цементник». Тепер на нашу команду очікує два непростих гостьових протистояння у Слобожанському і Балаклії. Наступна домашня гра відбудеться в останню суботу липня, в гості до ФК «Дворічна» завітає ізюмський «Крем’янець».

Віктор Каща

Фото Віктора Кіптілого

Альбом: ДОЛЮ ПРОТИСТОЯННЯ ВИРІШИВ ПЕНАЛЬТІ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12891 | Переглядів: 535Дата публікації: 08:36 06.07.2020