Олексій Кучер привітав правоохоронців Харківщини з п’ятою річницею створення ГУНП
Олексій Кучер привітав правоохоронців Харківщини з п’ятою річницею створення ГУНП

Поділитися новиною:

Олексій Кучер привітав правоохоронців Харківщини з п’ятою річницею створення ГУНП

Урочисті заходи відбулися 3 липня.

Голова ХОДА привітав поліцейських з річницею створення правоохоронної структури.

«П’ять років тому ми задавали питання, яким буде новостворений орган правопорядку? На сьогоднішні день з впевненістю можу сказати, що всі ви впорались з поставленими завданнями, для розвитку поліції було зроблено дуже багато. Мало хто знає, яке навантаження ви витримуєте, тож зичу міцного здоров’я, витримки вам та вашим родинам», - звернувся до поліцейських керівник області.  

Кращі працівники Головного управління Національної поліції в Харківській області були нагороджені відзнаками та грамотами ХОДА.

У свою чергу начальник ГУНП в Харківській області Валерій Сокуренко привітав особовий склад та відзначив кроки, які були зроблені у розвитку правоохоронної системи Харківщини. Зокрема, він назвав функції з відновлення контролю й повернення окупованих територій та протидію вірусній загрозі.  

«Поліція сьогодні - це не тільки орган реагування на правопорушення розкриття та розслідування злочинів, поліція захищає та надає допомогу людям, які цього потребують. Постійно відбувається робота з підвищення якості послуг. Тільки в поточному році було впроваджено нові форми та методи боротьби з організованою злочинністю, розпочато реформування підрозділів протидії незаконному обігу наркотиків, реформовано відділи кримінального аналізу, розширено співпрацю з європейськими правоохоронними центрами з кібербезпеки», - відзначив Валерій Сокуренко.

Також він наголосив на активному застосуванні відеоаналітики в процесах моніторингу криміногенної ситуації в області.

«Завдячуючи ХОДА використовуються нові механізми попередження майнових злочинів, у тому числі системи відеоспостереження, технічних засобів контролю доступу до майна, - підкреслив начальник поліції області. - Розпочаті роботи в територіальних громадах. В поточному році почали працювати нові методи протидії домашньому насильству. Захисні функції стали головною метою роботи підрозділів ювенальної превенції. Впроваджено інститут - шкільний офіцер поліції».

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12889 | Переглядів: 815Дата публікації: 15:27 03.07.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців