І ЗНОВУ ПОРАЗКА

Поділитися новиною:

Невдало стартував у нинішньому розіграші обласної футбольної першості футбольний клуб «Дворічна», який зазнав поразки і в другому матчі зі старту.

Суперником дворічан, які грали на власному полі, були футболісти сахновщинського «Колоса». Дворічани активно розпочали матч і мали територіальну та ігрову перевагу у першому таймі. Результатом стартового напору став забитий м’яч вже в дебюті поєдинку. Після кількох небезпечних і невикористаних нагод, створених дворічанами, відзначився новобранець команди, відомий по виступам за ФК «Вовчанськ», ФК «Комсомольське» і ФК «Первомайський» Сергій Новіков. Господарі здобули право на кутовий, який виконав С. Комісаров. Гості відбилися, але повторна націлена передача у карний майданчик «Колоса» прийшовся на голову нападаючому, який свій гольовий шанс використав сповна – 1:0. Не завадили нападаючому ні захисники-гренадери, які надійно захищали власні тили, ні досвідчений та надійний воротар. Швидкий активний початок від дворічан дещо заспокоїв гру, чим в середині тайму скористалися гості. А точніше, дворічани знову самі собі «привезли» гол. Програна боротьба на лівому фланзі захисту і подальша помилка захисника, становище у рахунку вирівняли. Після прикрого, як здавалося, непорозуміння, дворічани багато і красиво комбінували, але у завершальній фазі атак команді не вистачало або ж націленого останнього пасу, або ж влучного результативного завершення. Так і марнували момент за моментом. Втім, гольову нагоду за десять хвилин до перерви, використав чи не найактивніший у складі Д. Сєвєрін, який невідпорно пробив по воротам. М’яч рикошетом від захисника потрапив у кут воріт гостей. З тим команди і рушили на перепочинок.

У другому таймі гра господарів більше нагадувала рух за течією. Напевне, футболісти вирішили зіграти на збереження рахунку, за що і поплатилися. Гості тільки й очікували такого подарунку від суперників. Дві швидкі контратаки гостей на 60 і 70 хвилинах стали результативними і вивели гостей уперед. На жаль, підсилити гру після прикрих невдач дворічанам не вдалося. Окремі спроби для цього прикладали гравці заміни, але їх персональних зусиль було замало. Командна гра вкрай розладилася і переграти «Колос», який став стіною біля власних воріт, не вдалося. Матч так і завершився прикрою домашньою поразкою – 2:3.

Наступної суботи на дворічан чекає нове непросте випробування. У гості до нашої команди завітає принциповий суперник – куп’янський «Металург». Гра обіцяє багато емоцій. Тож запрошуємо вболівальників підтримати нашу команду у домашній грі.

Віктор Каща

Фото Віктора Кіптілого

Альбом: І ЗНОВУ ПОРАЗКА
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12869 | Переглядів: 457Дата публікації: 15:15 30.06.2020