ПРЕС-РЕЛІЗ
ПРЕС-РЕЛІЗ

Поділитися новиною:

ПРЕС-РЕЛІЗ

«Служба зайнятості Харківщини навчає жінок IT-професіям»

Харківська обласна служба зайнятості та Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запустили навчання в рамках проєкту «IT Start for Women».

За три місяці 20 учасниць опанують навички тестувальниці програмного забезпечення, необхідні для роботи в IT знання англійської та дізнаються, як започаткувати свою справу у сфері інформаційних технологій.

«Долучитись до проєкту могли мешканки Харківської області за винятком Харкова, адже вони мають гірший доступ до високооплачуваних та затребуваних на ринку праці IT-професій. Таким чином, реалізація ініціативи сприятиме досягненню економічної рівності», - зазначає директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

Навчанню передував відбір, на який було подано більше сотні заявок. Відібрані учасниці найкраще виконали тестове завдання. Вони представляють різні соціальні, професійні, вікові категорії. Пріоритет надавався претенденткам із вразливих груп населення та без попереднього досвіду в IT.

IT Start for Women виконується в межах проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», який фінансується Європейським Союзом.

#GenderCultureCenter, #MovingForwardTogether, #ПрямуємоРазом

Інформацію підготував відділ інформаційної роботи та зовнішніх зв’язків Харківського обласного центру зайнятості, для уточнення звертайтесь за тел.: (057) 757-52-72.
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12816 | Переглядів: 675Дата публікації: 10:03 22.06.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців