Олексій Кучер дав старт реорганізації ХОДА
Олексій Кучер дав старт реорганізації ХОДА

Поділитися новиною:

Олексій Кучер дав старт реорганізації ХОДА

Чисельність працівників облдержадміністрації скоротять на 20 %, низку підрозділів ОДА ліквідують.

Відповідні розпорядження «Про внесення змін до структури Харківської обласної державної адміністрації» та «Про структуру апарату Харківської обласної державної адміністрації» голова ХОДА підписав 17 червня.

«Згідно з розпорядженнями, які я сьогодні підписав, завершується скорочення чисельності працівників ОДА – загалом вона скоротиться на 20% (це близько 190 посад). Також припиняється діяльність 6 юридичних осіб. Робочі процеси будуть оптимізовані, в тому числі ліквідуємо дублювання функцій у структурних підрозділах», - повідомив Олексій Кучер.

За його інформацією, у структурі ОДА також утворюється незалежний підрозділ для розподілу коштів між структурними підрозділами та РДА.

«Це дозволить уникнути значного дисбалансу в розмірах заробітних плат звичайних працівників. Знищується ситуація, коли в одному структурному підрозділі працівники отримують заробітну плату до 20 тисяч гривень, а в іншому - не більш ніж 7 тисяч гривень», - пояснив голова ХОДА.

Крім того, утворюються Департамент цифрової трансформації регіону, який забезпечить реалізацію сучасної політики у сфері діджиталізації, та Управління внутрішнього аудиту та правової перевірки, яке контролюватиме діяльність ОДА та РДА, підконтрольних та підзвітних установ і організацій у площині фінансової дисципліни, витрачання бюджетних коштів та дотримання вимог законодавства.

«Наразі готуються зміни до регламенту ОДА. Плануємо запровадити повноцінний та реальний електронний документообіг, мінімізувати бюрократичні механізми», - додав Олексій Кучер.

Він також відзначив, що за останній час з Харківської ОДА було звільнено близько 15 держслужбовців, які обіймали високі керівні посади. На більшість посад уже призначено нових керівників.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12802 | Переглядів: 898Дата публікації: 07:36 18.06.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців