ПРЕС-РЕЛІЗ
ПРЕС-РЕЛІЗ

Поділитися новиною:

ПРЕС-РЕЛІЗ

«На Харківщині підприємці без найманих працівників можуть отримати допомогу по частковому безробіттю від служби зайнятості»

Відтепер допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок. Цей вид підтримки дозволяє фізичним-особам підприємцям компенсувати витрати і обчислюється за кожну годину втраченого робочого часу із розрахунку 2/3 тарифної ставки окладу, але у розмірі не більшому, ніж мінімальна зарплата 4723 гривні. Допомога по частковому безробіттю не оподатковується. Надається на період зупинення чи скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

«Зміни до законодавства набули чинності лише 6 червня, а на сьогодні до центру зайнятості вже звернулося 530 фізичних-осіб підприємців без найму. Прийнято 121 рішення щодо надання фінансової підтримки. Найбільше звернень надходить з Харкова, Лозівського та Первомайського районів», - зазначає директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

Підприємствам, які бажають отримати допомогу, необхідно звернутись до центру зайнятості за місцем сплати єдиного соціального внеску упродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

Контакти базових центрів зайнятості та філії Харківського обласного центру зайнятості можна знайти за посиланням:

https://kha.dcz.gov.ua/publikaciya/kontaktni-telefony-bazovyh-centriv-zaynyatostifiliy-harkivskogo-oblasnogo-centru.

Зацікавлені роботодавці мають сплачувати ЄСВ протягом останніх 6 місяців та подати пакет документів. Детально, з їх переліком можна ознайомитись у покроковій інструкції на сайті державного центру зайнятості:

https://www.dcz.gov.ua/storinka/pokrokova-instrukciya-shchodo-otrymannya-dopomogy-po-chastkovomu-bezrobittyu-na-period-1?fbclid=IwAR3r4_2PqulLNOySloasyADojk_EvJW2s6BjoomJDmOB5vT_LdeHxiTGhJw

Для уточнення інформації звертайтесь до відділу інформаційної роботи та зовнішніх зв’язків Харківського обласного центру зайнятості за тел.: (057) 757-52-72 або е-mail: pr@khcz.gov.ua, (057) 752-34-13 (відділ організації надання послуг роботодавцям ХОЦЗ) та відділу надання соціальних послуг у Дворічанському районі (05750) 765 53.

 
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12796 | Переглядів: 1039Дата публікації: 10:34 15.06.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців