ECOlympic до Всесвітнього дня довкілля
ECOlympic до Всесвітнього дня довкілля

Поділитися новиною:

ECOlympic до Всесвітнього дня довкілля

Міжнародний олімпійський рух поширює загальнолюдські цінності, серед яких захист навколишнього середовища є одним з головних напрямків.

Як показують останні події, що пов’язані з пандемією коронавірусу COVID-19, безпечне середовище є важливим фактором людського існування.

Національний олімпійський комітет України також не стоїть осторонь і опікується питаннями екології. Через власні освітні проекти для дітей та молоді, за підтримки світових організацій та партнерів проводяться заходи, які направлені на захист екології. 

П’ятий рік поспіль в усіх регіонах нашої держави проводиться проект OlimpicLab, завдяки якому учні можуть познайомитись з олімпійцями, дізнатись про олімпійські цінності, як будувати кар’єру, дотримуватись гендерної рівності тощо. В минулому році до напрямків проекту було включено «Олімпійський екомодуль», який успішно реалізується регіональними відділеннями України за участі лісівників, екологів, олімпійців, волонтерів, висвітлюючи молодому поколінню проблеми захисту навколишнього середовища, гасіння пожеж, подолання повеней, вирубки лісів, забруднення водного та повітряного простору, питання сміття тощо. 

Враховуючи надзвичайну актуальність проблем захисту навколишнього середовища просимо небайдужих надати підтримку ініціативі НОК щодо реалізації «Олімпійського екомодуля» у районі з нагоди відзначення Міжнародного дня ООН «Всесвітній день довкілля».

Віримо, що спільними зусиллями ми виростимо здорову націю, якій залишимо у спадок чисту, квітучу, родючу українську землю!

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12769 | Переглядів: 920Дата публікації: 10:16 05.06.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців