Голова ХОДА та Посол Латвії в Україні домовились провести в Харкові спільний IT-форум
Голова ХОДА та Посол Латвії в Україні домовились провести в Харкові спільний IT-форум

Поділитися новиною:

Голова ХОДА та Посол Латвії в Україні домовились провести в Харкові спільний IT-форум

4 червня Олексій Кучер та Юріс Пойканс провели зустріч у режимі онлайн.

Темою спілкування стала співпраця у сфері IT – її голова ХОДА та Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки визначили як одну з найбільш перспективних ще під час першої зустрічі у січні цього року.

«Я хочу вже переходити до конкретних пропозицій. Ми можемо провести на Харківщині спільну конференцію після того, як карантинні заходи будуть послаблені. Ми залучимо до організації наш IT-кластер, який об’єднує понад 120 компаній. Вони зможуть запропонувати і свої продукти, і відповідні теми сесій. З вашого боку ми також чекаємо на пропозиції. Все узгодимо, домовимось і проведемо досить масштабний захід. І вже на ньому визначимо подальші шляхи співпраці», - запропонував Олексій Кучер.

Юріс Пойканс підтримав цю пропозицію, зауваживши, що в посольстві вже визначили людину, яка відповідатиме за співпрацю в сфері IT.

«Відновлення зв’язків між Латвією та Україною, Латвією та Харківщиною сьогодні - головне питання. І робити це потрібно якомога швидше. Тому я абсолютно підтримую ідею цієї конференції. Ми в посольстві вже призначили людину, яка зможе відповідати за цей захід. Я прошу визначити таку людину від обласної адміністрації, щоб вони напряму спілкувалися. Ми повідомимо про це нашим IT-компаніям, щоб вони допомогли організувати все. Сподіваюся, що до осені ми все організуємо», - відповів посол.

Олексій Кучер також зазначив, що має намір організувати на Харківщині надалі більш масштабний захід із залученням інших лідерів IT-індустрії України – компаній Києва та Львова.

«Як правило, такі зустрічі проводить столиця, місто Київ. Але ми можемо перейняти цю ініціативу. В нас все є для цього», - зауважив Олексій Кучер.

Юріс Пойканс відповів, що подібні заходи в Харкові будуть більш цікавими, ніж у Києві, адже це дозволить міжнародним партнерам більше дізнаватися про регіони.

Також Юріс Пойканс повідомив, що планує відвідати Харківську область 17-18 червня та зустрітися з Олексієм Кучером, щоб обговорити подальші спільні проєкти. Серед іншого – участь харківських підприємців у міжнародному бізнес-форумі в Латвії.

«Я хотів би, щоб харківські бізнесмени сформували групу і приїхали до Латвії. Щоб вони демонстрували свої можливості та розвивали зв'язки напряму», - сказав посол.

Голова ХОДА підтримав цю ініціативу та пообіцяв допомогти з організацією такого візиту.

«Ми візьмем на себе відповідальність організувати пул активних бізнесменів, які зможуть представити наш регіон», - сказав Олексій Кучер.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12759 | Переглядів: 1286Дата публікації: 08:26 05.06.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців