ДРУГИЙ ЕТАП ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ
ДРУГИЙ ЕТАП ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ

Поділитися новиною:

ДРУГИЙ ЕТАП ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ

введенням нових послаблень з 22 травня 2020 року

Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації в зв’язку з переходом Харківської області на другий етап послаблення карантину, введенням нових послаблень з 22 травня 2020 року, повідомляє про початок оздоровлення осіб з інвалідністю, інвалідів війни та учасників антитерористичної операції в санаторіях Харківської області («Роща» та «Бермінводи») з 25 травня 2020 року.

Підприємства є акредитованими санаторно-курортними закладами відповідно до нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров’я України, та здійснюють свою діяльність у відповідності до умов наказу МОЗ України від 13.03.2020 № 663 «Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID-19».

 На підставі листа ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» від 30.04.2020 № 03-05/386 «Про рекомендації щодо протидії поширенню короновірусної хвороби (COVID-19) у санаторно-курортних закладах», здійснення послуг санаторно-курортного лікування відбуватиметься за дотримання умов карантину.

За більш детальною інформацією прохання звертатися до Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації.

 

Підготовлено Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12685 | Переглядів: 1062Дата публікації: 15:56 27.05.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців