Щодо забезпечення засобами реабілітації в умовах карантину
Щодо забезпечення засобами реабілітації в умовах карантину

Поділитися новиною:

Щодо забезпечення засобами реабілітації в умовах карантину

осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03 2020  № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої SARV-CoV-1» (далі-Постанова №211) визначено заходи щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Зазначеною постановою дозволено роботу суб`єктів господарювання щодо виготовлення та реалізації технічних та інших засобів реабілітації, що дає змогу забезпечувати осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення необхідними засобами реабілітації.

З метою недопущення порушення прав осіб з інвалідністю, погіршення на період карантину стану здоров`я та умов життєдіяльності осібам з інвалідністю та дітям з інвалідністю рекомендовано наступне.   

З метою взяття на облік для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі- ТЗР) та/або видачі направлення для забезпечення ТЗР особа з інвалідністю, законний представник дитини з інвалідністю звертаються до органів соціального захисту населення в будь-який зручний для них спосіб (самостійно, засобами поштового або телефоного  зв"язку):

- при первинному забезпеченні ТЗР - документи для взяття на облік надіслати засобами поштового зв`язку;

- при повторному забезпеченні ТЗР електронні направлення формуються в Центральному банку даних з проблем інвалідності (далі-ЦБІ), оригінали направлень долучаються до особової справи, де вони будуть зберігатися до подальшого відправлення на підприємство, яке особа з інвалідністю або законний представник дитини з інвалідністю самостійно обрала, а скан-копію направлення управління направляє на обране підприємство. В подальшому, після закінчення карантину, зазначені оригінали направлень будуть відправлені на обрані підприємства.

Каталог технічних та інших засобів реабілітації та перелік підприємств, що відповідають кваліфікаційним вимогам на виготовлення, постачання, ремонт та технічне обслуговування ТЗР розміщено на сайті Міністерства соціальної політики України https://www.msp.gov.ua розділ «Інвалідність».

За довідками звертатися за телефоном: (05057) 7-77-52

Адреса Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації:

62702, вул. 35-ї Гвардійської дивізії, буд. 9, смт Дворічна, Дворічанський район,

Харківська область. Адреса електронної пошти: uszn_dvorichna@rda.kh.gov.ua

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12631 | Переглядів: 1209Дата публікації: 13:30 19.05.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців