З 22 травня можливий перехід до другого етапу карантинних послаблень
З 22 травня можливий перехід до другого етапу карантинних послаблень

Поділитися новиною:

З 22 травня можливий перехід до другого етапу карантинних послаблень

13 травня відбулось засідання Уряду України.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що якщо буде зберігатися помірна статистика захворюваності, то з 22 травня можливий перехід до другого етапу послаблень, однак не скасування карантину.

Очільник уряду також зауважив, що відновлення роботи громадського транспорту також залежатиме від динаміки захворюваності. «Уряд, звичайно, чує та дослухається до прохань повноцінно запустити транспорт, зокрема, метрополітен. Але це не моя забаганка - не запускати метро. Всі моделі та розрахунки показують, що передчасний запуск – це десятки тисяч хворих».

Щодо виплат 300% надбавок медикам, що працюють з хворими на COVID-19, прем’єр-міністр зазначив, що неприпустимо, коли уряд виділяє гроші, а їх не можуть нормально розподілити: «Уповільнення дорівнює халатності. Тут є особиста відповідальність Міністра охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я в цілому».

Денис Шмигаль звернувся до Міністра охорони здоров’я Максима Степанова сьогодні надати інформацію щодо виплат по кожній області.

«Це питання - на особистому контролі у Президента, у мене. Сьогодні Національна служба здоров’я України уже перерахувала кошти, і 16 лікарень вже отримали понад 86 млн грн, які підуть, у тому числі, й на виплати лікарям вже за квітень. Наголошую, це питання потрібно контролювати, допоки кожен медик не отримає доплату. Неповагу стосовно лікарів ми точно терпіти не збираємось. Якщо треба, то будемо ставити і кадрові питання на порядок денний», – наголосив глава уряду.

Крім того, глава уряду наголосив на необхідності перезавантаження митної служби. Адже сьогодні через її неефективну роботу держбюджет недоотримує мільярди гривень. Задача з підготовки та представлення плану щодо підвищення ефективності роботи митниці покладена на Міністра фінансів Сергія Марченка.

Також Денис Шмигаль зупинився на питанні створення нових робочих місць: «Звичайно, що коронакриза негативно вплинула на ринок праці, і ми маємо реагувати. Тільки з початку дії карантину майже 200 тисяч осіб отримали статус безробітного. Тому наша мета – не тільки збереження наявних робочих місць завдяки програмам з підтримки бізнесу, а й створення нових».

За його словами, у сфері будівництва та дорожньої інфраструктури пропонується створення 154 тис. робочих місць, 150 тис. – у сфері благоустрою, 85 тис. місць - у сільському господарстві. Детальний план презентуватиме Міністр економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12596 | Переглядів: 975Дата публікації: 16:02 13.05.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців