8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Поділитися новиною:

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

У Дворічанському районі проживає 9 осіб, які приймали участь у бойових діях під час Другої світової війни, 101 учасник війни та 47 членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, які перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги.

Основним законодавчим актом, який регулює порядок надання пільг даним категоріям громадян є Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Цей Закон визначає правовий статус ветеранів війни, забезпечує створення належних умов для їх життєзабезпечення, сприяє формуванню в суспільстві шанобливого ставлення до них. Відповідно до Закону особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій, учасникам війни та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни передбачені 100-%, 75-% та 50-% знижки при оплаті житлово-комунальних послуг. Даними пільгами користуються 42 особи, 50 осіб отримують житлову субсидію.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.02.2020 № 112 «Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»  і «Про жертви нацистських переслідувань» 149 ветеранів війни отримали одноразову виплату до Дня Перемоги на загальну суму  132390 грн. 

День Перемоги назавжди залишається днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів.

Бажаємо ветеранам Другої світової війни  щастя, здоров'я, оптимізму та активного довголіття.

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12564 | Переглядів: 1039Дата публікації: 11:29 08.05.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців