Статистика на ранок.
Статистика на ранок.

Поділитися новиною:

Статистика на ранок.

За останню добу у Дворічанському районі випадків зараження на COVID-19 не виявлено, госпіталізованих – 0, на самоізоляції – 0.

В області лабораторно підтверджено 16 випадків захворювання на COVID-19 – у мешканців Харкова, Зміївського, Харківського, Чугуївського районів.

Госпіталізовано 97 осіб з лабораторно підтвердженим коронавірусом (з них двоє підключені до апаратів ШВЛ), 117 – на самоізоляції.

Серед осіб з підозрою на COVID-19 – госпіталізовано 96 осіб, 32 – на самоізоляції.

За весь період реєстрації в області зафіксовано 483 підозри на коронавірус (+38 за останню добу), з них:
▪️237 випадків підтверджено;
▪️118 підозр спростовано;
▪️19 людей одужало;
▪️4 людини померло.

‼️UPD. Серед хворих - 62 медики (і медичні сестри, і санітари, і лікарі) – працівники Харківської міської клінічної лікарні №13, Обласної клінічної лікарні, Центру екстреної невідкладної допомоги та медицини катастроф, Харківської міської поліклініки №25, Валківської ЦРЛ, Ізюмської ЦМЛ Піщанської Богоматері, Зміївської ЦРЛ, Зміївського центру первинної медико-санітарної допомоги, Туберкульознього санаторію Володимирський, Інституту патології хребта та суглобів ім. Сітенко, Обласної психіатричної лікарні № 1, Вовчанської ЦРЛ, Харківської міської поліклініки №21, Харківської міської клінічної дитячої лікарні №16, Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, МКБЛ №25 ХМР.

❗️Щодо осіб з підтвердженим COVID-19, які госпіталізовані та перебувають у реанімації. За уточненою інформацією з лікарні, 2 людини – на кисневій підтримці (кисневій масці). Серед них – один медичний працівник з Обласної психіатричної лікарні №1.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12519 | Переглядів: 662Дата публікації: 10:23 29.04.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців