26 квітня – День Чорнобильської трагедії
26 квітня – День Чорнобильської трагедії

Поділитися новиною:

26 квітня – День Чорнобильської трагедії

Шановні ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи, вдови померлих ліквідаторів, жителі Дворічанщини!

26 квітня є Днем вшанування героїзму і мужності тих, хто першим кинувся рятувати ціною власного життя мільйони людей від невидимого ворога – радіоактивного випромінювання, хто загинув у нерівному поєдинку з вогнем і радіацією. Завдяки пожежникам, військовослужбовцям, будівельникам, енергетикам, сотням тисяч добровольців наша земля не перетворилася на суцільну мертву зону. Минають роки, але вічна пам'ять та шана до тих, хто брав участь у ліквідації Чорнобильського лиха та його наслідків живе у наших серцях.

Безпрецедентна за масштабами і наслідками техногенна катастрофа стала національною трагедією для багатьох народів, вона прирекла на страждання мільйони людей, породила тривогу за майбутніх дітей, змінила середовище їхнього проживання, створила на значній території України та інших країн світу радіаційну ситуацію, яка і сьогодні продовжує негативно впливати на здоров'я людей і довкілля. Чорнобиль – це гіркий урок усьому людству. Вічна і світла пам’ять жертвам чорнобильської трагедії та низький уклін героям-ліквідаторам.
Нехай нас всіх надихає і об'єднує віра в краще майбутнє, в те, що відлуння цієї трагедії, все ж таки, скінчиться, а на життєвому шляху наступних поколінь ніколи не повториться така страшна подія.

Бажаю всім міцного здоров’я, родинного затишку,  злагоди та благополуччя!

Голова районної державної адміністрації    Юрій СТРУКОВ

 

 

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12494 | Переглядів: 753Дата публікації: 07:25 26.04.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців