Інформаційна платформа «Допомога поруч»
Інформаційна платформа «Допомога поруч»

Поділитися новиною:

Інформаційна платформа «Допомога поруч»

Міністерством соціальної політики запроваджено інформаційну онлайн - платформу «Допомога поруч» для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

Новий соціальний проект має створити умови для залучення благодійних, громадських організацій, бізнесу, волонтерів для надання допомоги людям, які її потребують, та забезпечити координацію дій його учасників.

         «Ця інформаційна платформа покликана допомогти тим, кому потрібна турбота. Кожен може зробити заявку про того, кому потрібна допомога. І всі небайдужі: бізнес, волонтери, благодійники, громадські організації, і Уряд, і місцева влада, всі разом будемо допомагати людям» - наголосила Міністр соціальної політики Марина Лазебна.

         З 10 квітня 2020 року в Дворічанському районі функціонує «гаряча» телефонна лінія перш за все, для одиноких, одиноко проживаючих громадян похилого віку, одиноких, одиноко проживаючим людей з інвалідністю, неповних сімей з дітьми до 14 років, у тому числі дітьми з інвалідністю та іншим соціально вразливих верств населення.

         Якщо ви або ваші сусіди потребуєте допомоги в основних продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутової хімії, транспортних послугах, соціальних послугах, просимо звертатися за телефоном «гарячої» лінії Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації (05750) 76387.

         Прийом телефонних дзвінків на «гарячу» телефонну лінію здійснюватиметься у робочі дні:

 понеділок - четвер з 8.30 до 12.00  та з 13.30 до 16.00 годин;

п’ятниця  з 8.30 до 12.00 та з 13.30 до 15.00.

         Щодня на онлайн - платформі «Допомога поруч» розміщуватиметься інформація про потребу в допомозі та звіт про її надання.

        Інформація підготовлена Управлінням

                                                           соціального захисту населення

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12464 | Переглядів: 560Дата публікації: 08:12 17.04.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців