Святкування Великодня в умовах карантину
Святкування Великодня в умовах карантину

Поділитися новиною:

Святкування Великодня в умовах карантину

16 квітня голова РДА Юрій Струков зустрівся з настоятелем Храму та поліцією для напрацювання спільного бачення майбутніх дій в умовах карантину.

Зокрема, під час зустрічі обговорили питання яким чином  відбуватиметься святкування Великодня та організація пасхальних богослужінь під час карантину.

Під час зустрічі голова райдержадміністрації обговорив з селищним головою, представником поліції та настоятелем Храму напрацювання моделі відзначення Великодня та організації пасхальних богослужінь в умовах карантину, спільну роботу в допомозі потребуючим в умовах карантину, дотримання умов карантину під час проведення щотижневих богослужінь, важливість залучення духовенства до інформаційно-просвітницької кампанії.

Відтак настоятель Храму Успіння Пресвятої Богородиці смт Дворічна протоієрей Олександр розповів як на сьогодні відбуваються богослужіння та механізми проведення сповіді та чину похорону.

Особливу увагу на зустрічі було приділено обговоренню питання організації святкування Великодня і освячення пасок в умовах продовження карантину.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12458 | Переглядів: 559Дата публікації: 14:33 16.04.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців