Протидія торгівлі людьми
Протидія торгівлі людьми

Поділитися новиною:

Протидія торгівлі людьми

Одним із найтяжчих злочинів в усьому світі є торгівля людьми.

Торгівля людьми є не лише сучасною формою рабства, яке порушує права людини, а й тяжкою формою насильства, що спричиняє ризик для її здоров’я. Жодна країна світу не може убезпечити себе  від торгівлі людьми, і Україна не є винятком.

А саме зараз з початку впровадження карантину Урядом було повернуто з-за кордону тисячі громадян України, серед яких є особи, які постраждали від торгівлі людьми.

На сьогоднішній день зусилля Уряду спрямовані на виконання заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, однак у таких умовах ситуація торгівлі людьми може погіршитися та набрати нових методів використання вразливих верств населення. Кожному, хто потрапив у рабство, можна допомогти та покарати кривдників, але для цього потрібно повідомити відповідні служби:

- Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації : (057)705 00 22;

- номер телефону Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів: 0 800 505 501 (безкоштовні зі стаціонарних телефонів) та 527;

-Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: 0 800 500 335 або 116 123 (короткий номер з мобільного).

В Дворічанському районі відповідальним структурним підрозділом щодо надання допомоги особам, постраждалим від торгівлі людьми є  Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації, яке знаходиться за адресою: смт.Дворічна, вул. 35-ї Гвардійської Дивізії, буд. 9

Не будьте байдужими, якщо Вам відомий факт торгівлі людьми не мовчіть про це!

 

Підготовлено  Управлінням соціального захисту населення

Дворічанської районної державної адміністрації

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12425 | Переглядів: 427Дата публікації: 14:17 07.04.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців