Співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої втрати
Співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої втрати

Поділитися новиною:

Співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої втрати

Щоличева Сергія Миколайовича, начальника відділу культури Дворічанської районної державної адміністрації

Дворічанська районна державна адміністрація, Дворічанська районна рада, селищна та сільські ради з глибоким сумом сприйняли звістку про передчасну смерть Щоличева Сергія Миколайовича, начальника відділу культури Дворічанської районної державної адміністрації.

Щоличев Сергій Миколайович, народився 14 лютого 1961 року  у с.Двулучне Валуйського району Белгородської області. Після закінчення школи з 1978 року був керівником естрадного оркестру, методистом районного будинку культури в смт Дворічна. По закінченню Харківського державного інституту культури з 1986 року працював учителем музики Дворічанської середньої школи. З 1994 року керував хором ветеранів війни та праці у Дворічанському районному будинку культури. З 2001 року заступник директора по навчально-виховній роботі, викладач у Дворічанському професійному аграрному ліцеї. З 2009 року директор Дворічанської музичної школи. З 2010 року по останні години життя - начальник відділу культури районної державної адміністрації.

Сумуємо та поділяємо горе втрати разом з рідними та близькими, висловлюємо щирі співчуття. Неможливо змиритися з втратою близької людини. Сил і витримки вам в цей важкий час.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12311 | Переглядів: 452Дата публікації: 07:47 18.03.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців