Привітали з професійним святом
Привітали з професійним святом

Поділитися новиною:

Привітали з професійним святом

Сьогодні, 16 березня з нагоди професійного свята працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення привітали керівники району

 

Привітали працівників комунального підприємства «Дворічна» голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко та голова районної ради Галина Турбаба.

- Дозвольте щиро привітати Вас напередодні професійного свята. Дійсно сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Адже це – охайність і чистота вулиць, доступні  побутові послуги. Дякую Вам за нелегку працю і від щирого серця бажаю міцного здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!, - зазначила керівник району.

За вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм, багаторічну плідну працю у сфері житлово-комунального господарства та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Ірина Володимирівна відзначила кращих працівників сфери.

Альбом: Привітали з професійним святом
Альбом: Привітали з професійним святом
Альбом: Привітали з професійним святом
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12286 | Переглядів: 355Дата публікації: 10:13 16.03.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців