Чарівні україночки
Чарівні україночки

Поділитися новиною:

Чарівні україночки

Недарма жіночий день відзначають весною, коли все розквітає, природа починає прокидатись.

Як починається буяння природи – перші квіти соромливо тягнуться до перших сонячних променів, розпускаються бруньки на деревах, так само буяє весною і жіноча краса. Свято 8 Березня завжди асоціюється з весною, ніжністю, красою та теплом, але найбільше - з жіночою красою та витонченістю.

Напередодні свята, 7 березня, в Колодязненському  будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному Жіночому Дню – 8 Березня. В залі  будинку культури зібрались прекрасні представниці жіночої статі, щоб почути теплі та щирі слова до свята. А їх і справді в цей день лунало зі сцени чимало.

Ведучим, Олексію Бардіну та Марині Сердюк, випала честь першими вітати найпрекраснішу половину людства. Своєю особливою майстерністю і емоційністю виконання глядачам до вподоби став  танцювальний номер,  який для всіх присутніх подарували гурт «Барвінок».Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень. Дуже чуттєвим був виступ Брильової Анастасії та Чуб Іринки.

В святковій програмі концерту на сцені лунали також пісні у виконанні Руслана Мізіна, Тетяни Яврумян,  Чудовим був виступ гурту «Перлина» та дует « Гарячі серця», який дарував свої пісні і гарний настрій усім жінкам, тому, затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів оплесками. Дуже приємно , що в наші ряди повернулась Надія Коробкова, яка заспівала так душевно та емоційно пісню в дуеті з Світланою Бойко. Несподіваним подарунком для глядачів стали танці у виконанні гурту «Лідер». А це дві вікові групи. Середня – Брильова Анастасія, Плахотіна Єлизавета, Омельчук Анастасія. Старша  - Бойко Вероніка, Соколова Анастасія, Полозенко Валерія, Дергунова Діляра. Також театралізований гурт «Фольк – Музік - Гранд » не стояв осторонь свята. На вихід цих аматорів чекали глядячі з нетерпінням. А саме: Бойко Світлана, Ярмоленко Тетяна, Коробкова Надія ,Оріщук Петро, Водолажський Олександр. Були поставлені три мініатюри: «Медична реформа», «Телепередача  - Про це», «Дружина після корпоративу»

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Глядацька аудиторія щиро дякувала учасникам творчих колективів та окремим виконавцям за чудовий концерт, подарований на честь цього свята.

Тож, дорогі жінки, чарівні україночки ,нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

 Директор Колодязненського будинку культури В. Зимогляд

Альбом: Чарівні україночки
Альбом: Чарівні україночки
Альбом: Чарівні україночки
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12269 | Переглядів: 388Дата публікації: 11:08 12.03.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців