У ХОДА відбулось перше засідання Ради розвитку громад і територій Харківської області
У ХОДА відбулось перше засідання Ради розвитку громад і територій Харківської області

Поділитися новиною:

У ХОДА відбулось перше засідання Ради розвитку громад і територій Харківської області

Під час заходу, що пройшов під головуванням Олексія Кучера, обговорили хід виконання в регіоні доручень Президента України.

«Рада була створена після того, як відбулось засідання Ради розвитку громад і територій під головуванням Президента України 24 грудня 2019 року», - відзначив голова ХОДА Олексій Кучер.

Він наголосив, що Президент України надав низку доручень регіонам. Серед них – реалізація проєкту щодо спорудження в Україні протягом 2020 року 100 шкіл, 100 дитячих садків та 100 стадіонів.

«Хочу звернутися до представників органів місцевого самоврядування, на території яких будуть будуватися об’єкти, та до відповідних РДА. Я хочу, щоб ви чітко зрозуміли важливість цього проєкту. З 1 березня нам потрібно розпочати ці роботи. Ми повинні в цьому році всі їх завершити», - підкреслив Олексій Кучер.

Про підготовку до реалізації цієї програми та проведення ремонтних робіт на дорогах області доповів перший заступник голови ХОДА Віталій Погосян. Він нагадав, що в області в 2020 році планують завершити реконструкцію та будівництво 5 шкіл, 5 дитсадків та 5 спортивних об’єктів.

«27 лютого призначена сесія обласної ради, на якій ми затвердимо фінансування. Хочу особливу увагу звернути на ті проєкти, які будуть фінансуватися з ДФРР, особливо суми, які там зазначені. Я вчора спілкувався з двома РДА щодо того, щоб вчасно були проведені відповідні сесії та ми не зірвали терміни подачі документів на Кабінет міністрів. Дуже важливим є той факт, що згідно з дорученням ми маємо завершити будівництво шкіл та дитячих садочків до 1 вересня 2020 року», - сказав Віталій Погосян.

Він також повідомив, що об’єкти дорожнього будівництва вже також визначені та погоджені з Укравтодором – ідеться про відновлення 76 км доріг та 6 мостових споруд.

Під час наради також підсумували виконання доручень щодо зниження вартості опалення, запровадження енергоефективних технологій та забезпечення житлом учасників АТО.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12160 | Переглядів: 397Дата публікації: 08:23 19.02.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців