ЧЕТВЕРТИЙ ТУРНІР ГИРЬОВИКІВ

Поділитися новиною:

Останнім часом на Дворічанщині стало доброю традицією проводити спортивні змагання із символічною назвою «Пам’ять».

До переліку змагань з футболу і волейболу, а також районної гри «Зірниця», які проходять за сприяння районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), турнір з гирьового спорту примкнув зовсім недавно, але вже встиг здобути популярність і набути власних шанувальників.  З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану, у спортивному залі ДЮКФП «Юність» відбувся четвертий за ліком турнір з гирьового спорту із назвою «Пам’ять». Учасниками змагання стали двадцять три спортсмени із Дворічанського ліцею,  Кам’янської гімназії, Мечниківського НВК, а також Колодязненської, Пристанційної і Тавільжанської шкіл.

Серед дівчат змагання пройшли у двох вікових категоріях. У старшій віковій категорій (2004-2007 р.р. нар.), з гирею вагою 8 кг, третє місце посіла Н. Гутнік (Тавільжанська школа) – 77 повторів у вправі ривок. На другу сходинку зійшла донька воїна-інтернаціоналіста М. Андріянова (97 повторів) із Пристанційної школи. Беззаперечну першість здобула В. Ісаєнко (Дворічанський ліцей) – 120 повторів. У молодшій віковій категорії (2008 р. нар. і молодші) учасницею стала лише одна представниця силового виду – Карина Жепка з Дворічної. Дівчина, попри відсутність суперниць, проявила характер і силу волі та виконала 117 повторів із гирею вагою 4 кг.

Хлопці змагалися у чотирьох вікових категоріях, виконуючи поштовх і ривок (по п’ять хвилин на кожну вправу). Наймолодші гирьовики (2010 р. нар. і молодші) виконували вправу із гирею вагою 4 кг. Місця у категорії серед представників райцентру розподілилися наступним чином:

3 – Герасименко Гліб (із сумою 144 повтори)

2 – Ісаєнко Гліб (із сумою 203 повтори)

1 – Довгополий Максим (із сумою 232 повтори)

1 – Омельчук Дмитро (200 балів у сумі)

Всі гирьовики, окрім вказаних, представляли райцентр і, відповідно, Дворічанський ліцей. За високі здобутки переможців і призерів у категоріях відзначили воїни-інтернаціоналісти О. Іванов, В. Семенюк і М. Кондратенко. Юним спортсменам організатори заходу вручили грамоти, пам’ятні медалі із логотипом турніру і тематичні чашки із емблемою районної Спілки. Спеціальним призом, за кращий особистий результат на змаганнях (незалежно від вікової категорії учасників), отримав Михайло Ткаченко, який набрав суму у 248 балів. Юний гирьовик нагороджений символічним подарунком – сувенірною гирею. Також воїни-афганці, за сприяння у проведенні турніру із гирьового спорту і спільну проведену роботу, вручили керівнику гуртка із гирьового спорту, майстру спорту України  Олегу Федяю книгу «Время выбрало нас», яка щойно вийшла із друку. Черговий турнір, який вже став традиційним поруч із іншими змаганнями, щасливі спортсмени-гирьовики завершували фотографуванням.

Віктор Каща

Фото Олега Федяя

Ольги Васильєвої

Альбом: ЧЕТВЕРТИЙ ТУРНІР ГИРЬОВИКІВ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12156 | Переглядів: 68Дата публікації: 14:33 18.02.2020