Заслухали публічний звіт голови РДА
Заслухали публічний звіт голови РДА

Поділитися новиною:

Заслухали публічний звіт голови РДА

18 лютого у малій залі засідань заслухали публічний звіт голови районної державної адміністрації Ірини Григоренко про результати роботи Дворічанської районної державної адміністрації за 2019 рік.

З метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення належної прозорості та підзвітності районної державної адміністрації, відповідно статті 45 Закону України «Про державну службу», 18 лютого у малій  залі засідань  заслухали публічний звіт голови районної державної адміністрації Ірини Григоренко про результати роботи Дворічанської районної державної адміністрації за 2019 рік.

На публічному звіті були присутні представники професійних спілок, селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, засоби масової інформації.

Голова районної державної адміністрації звітувала про завдання, які реалізовано протягом 2019 року, детально зупинилася на конкретних справах, що були втілені в життя у галузях освіти, медицини, культури, соціального захисту населення, тощо.

На закінчення звіту, голова районної державної адміністрації висловила слова вдячності керівникам підприємств, установ, організацій району, селищному та сільським головам за плідну співпрацю, порозуміння та підтримку у досягненні покращення життєдіяльності мешканців району.

Альбом: Заслухали публічний звіт голови РДА
Альбом: Заслухали публічний звіт голови РДА
Альбом: Заслухали публічний звіт голови РДА
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12154 | Переглядів: 396Дата публікації: 11:44 18.02.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців