ДЕСЯТИЙ, ЮВІЛЕЙНИЙ!
ДЕСЯТИЙ, ЮВІЛЕЙНИЙ!

Поділитися новиною:

ДЕСЯТИЙ, ЮВІЛЕЙНИЙ!

Минулої неділі, у спортивному залі ДЮКФП «Юність» селища Дворічна, відбувся ювілейний турнір з волейболу серед чоловічих аматорських команд, пам’яті Почесного громадянина Дворічанського району, Кавалера ордена Леніна, колишнього голови колгоспу «Комуніст», Людини з великої літери Миколи Хомича Погребняка.

За традицією чотири команди учасників зібралися вдесяте, аби вшанувати пам’ять про видатного земляка, яка живе в турнірі і в серцях тих, то особисто знав Миколу Хомича і працював з ним. В ході урочистого відкриття заходу учасників турніру вітали голова районної державної адміністрації І.В. Григоренко, голова районної ради Г.Г. Турбаба, організатор турніру, Колодязненський сільський голова О.В. Перепелиця і голова Федерації волейболу Дворічанського району О.Ф. Шишкунов.

Чотири команди – три місцеві і гості із Великобурлуччини, провели турнір за традиційною коловою системою згідно «сліпого» жеребкування. У матчі відкриття топільський «Оскіл» розраховував на легку прогулянку у поєдинку проти команди «ЗЕВС-Д» із Андріївки Великобурлуцького району. Обидві команди, обмежені цього разу у виборі кадрового потенціалу, провели матч зібрано, але в тих кондиціях, в яких на час поєдинку перебували гравці, переконливішим виявився саме «Оскіл» - 2:0 (25:19; 25:23). Хоча кінцівку другої партії  можна сміливо занести в актив гостей, де їм не вистачило лише дещиці, аби перевести гру у вирішальну партію. В іншому матчі стартового туру «Родіна» мала за мету розім’ятися на юнацькій команді «Факела». Та юнаки «показали зуби» у грі проти маститого опонента і зуміли нав’язати боротьбу. Втім, юнацького запалу, слабко поки що підкріпленого майстерністю, не вистачило задля загальної перемоги – 2:0 (25:20; 25:17) на користь «Родіни».

Але вже в другому турі молодіжний склад «Факела» зміг сповна реалізувати свій потенціал і юнацький запал, підкріпивши великим бажанням до гри і прагненням до переможного результату. Юнаки, маючи у складі двох потужних догравальників, видали потужну гру у матчі проти «Оскола» і на радість місцевої публіки, дещо несподівано, здолали імениту команду – 2:1 (25:21; 19:25; 15:12). В іншому матчі «Родіна» не мала проблем у досягненні позитивного результату у грі проти «ЗЕВСа» – 2:0 (25:17; 25:16).

         Цікавим у плані розподілу місць у таблиці мав стати останній тур. Хіба що «ЗЕВС-Д», маючи дві поразки у пасиві, не міг вклинитися у боротьбу за головний кубок. Всі інші команди сповна могли розраховувати на загальну перемогу. Топільчанам, аби зберегти шанси на перемогу, у грі проти «Родіни» необхідно було тільки вигравати. Проте перша партія завершилася переконливою перемогою опонентів. Тільки у другому сеті «Оскіл» зумів показати свою гру і вирівняв становище. Рваний ритм ведення гри і відсутність цілісності не дозволили команді здобути перемогу. У підсумку, поразка у трьох сетах – 1:2 (14:25; 25:20; 10:15). Цією звитягою волейболісти «Родіни» забезпечили собі звитягу у ювілейному змаганні. В останньому матчі ігрового дня «Факел», спіймавши кураж після яскравої перемоги і маючи позамежне налаштування, буквально «знищив» у грі «ЗЕВС-Д» – 2:0 (25:19; 25:11), здобувши друге місце. Топільський «Оскіл» – третій, а гості із Андріївки замкнули квартет команд-учасниць.

Підводячи підсумки, організатори відзначили кращих гравців турніру у складах команд. Спортивні призи отримали Максим Кісіль («Родіна»), Дмитро Анащенко («Факел»), Богдан Семененко («Оскіл») і Сергій Лещенко («ЗЕВС-Д»). Пам’ятними медалями за підсумками минулого року було відзначено збірну волейбольну команду Дворічанського району – багаторазових переможців обласних змагань.  Команди призери нагороджені кубками, медалями відповідних ступенів і грамотами, учасники відзначені грамотою за участь. Ще один турнір став історією, яку всі ми обов’язково повинні пам’ятати.

Віктор Каща

Фото Володимира Домніна

Альбом: ДЕСЯТИЙ, ЮВІЛЕЙНИЙ!
Альбом: ДЕСЯТИЙ, ЮВІЛЕЙНИЙ!
Альбом: ДЕСЯТИЙ, ЮВІЛЕЙНИЙ!
Альбом: ДЕСЯТИЙ, ЮВІЛЕЙНИЙ!
Альбом: ДЕСЯТИЙ, ЮВІЛЕЙНИЙ!
Альбом: ДЕСЯТИЙ, ЮВІЛЕЙНИЙ!
Альбом: ДЕСЯТИЙ, ЮВІЛЕЙНИЙ!
Альбом: ДЕСЯТИЙ, ЮВІЛЕЙНИЙ!
Альбом: ДЕСЯТИЙ, ЮВІЛЕЙНИЙ!
Альбом: ДЕСЯТИЙ, ЮВІЛЕЙНИЙ!
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12146 | Переглядів: 411Дата публікації: 17:07 17.02.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців