ТУРНІР ІЗ РОСІЙСЬКИХ ШАШОК
ТУРНІР ІЗ РОСІЙСЬКИХ ШАШОК

Поділитися новиною:

ТУРНІР ІЗ РОСІЙСЬКИХ ШАШОК

У рамках місячника по проведенню спортивно-масових і фізкультурно-оздоровчих заходів з нагоди річниці визволення Дворічанщини від фашистських загарбників у роки війни 1941-1945 років, відбулися традиційні змагання особистої першості з російських шашок серед чоловіків.

Турнірні баталії відбувалися у затишному приміщенні центру дитячої та юнацької творчості. Учасниками заходу стали лише вісім представників стародавньої гри, які повели суперництво за коловою системою. Прикро, що інтерес до такого цікавого, простого та доступного і водночас складного за побудовою гри розумового виду поступово падає. В останні роки, переважно, учасниками змагань стають ветерани шахово-шашкового спорту, які пронесли любов до гри крізь роки. Так було і в звітних змаганнях. Серед учасників – представники Дворічної, Гряниківки і Н-Єгорівки. На жаль, представники Кутьківки, які за всіх часів були законодавцями мод у цьому виді спорту, на турнір не прибули із незрозумілих причин.
Навіть серед восьми учасників – любителів клітинкових баталій, градус боротьби був позамежний і визначати переможця і призерів довелося за додатковими підрахунками. Приємно відзначити, що протягом турніру тривала цікава спортивна боротьба, насичена динамічними розіграшами і яскравими кінцівками партій. Лише сім партій із проведеного загалу завершилися внічию, що для російських шашок не так вже і багато. А це свідчить про безкомпромісність боротьби. Зазначу, що всі спортсмени прагнули до якомога кращого результату і на кінець турніру не залишилося жодного, хто б не пізнав радість від перемоги. Після проведення останнього туру, у визначенні переможця і призерів, три спортсмени-шашкісти набрали однакову кількість очок – по п’ять. Шляхом додаткових підрахунків, третє місце здобув Н-Єгорівський сільський голова М. Стєганцев. Другу позицію виборов лікар ветеринарної медицини М. Пишняк. А перемогу святкував ветеран спорту, пенсіонер В. Каліновський, який щойно розміняв восьмий десяток. Всі шашкісти призової трійки записали у актив по чотири перемоги і по дві нічиї. Але у особистих партіях між ними кращі показники мав переможець.

Номінантів турніру нагороджено спортивними призами і грамотами районного центру «Спорт для всіх».

Віктор Каща

Фото Віктора Комісарова

Альбом: ТУРНІР ІЗ РОСІЙСЬКИХ ШАШОК
Альбом: ТУРНІР ІЗ РОСІЙСЬКИХ ШАШОК
Альбом: ТУРНІР ІЗ РОСІЙСЬКИХ ШАШОК
Альбом: ТУРНІР ІЗ РОСІЙСЬКИХ ШАШОК
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12144 | Переглядів: 454Дата публікації: 16:12 17.02.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців