Робімо добро – і на душі стає тепліше
Робімо добро – і на душі стає тепліше

Поділитися новиною:

Робімо добро – і на душі стає тепліше

14 лютого в Дворічанській районній бібліотеці пройшов захід «Робімо добро – і на душі стає тепліше», на який були запрошені читачі, які дарували книги до бібліотеки.

Підводилися підсумки акції «Подаруй бібліотеці книгу».  В цей день в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день дарування книги. День який об'єднує всіх тих, хто любить книги, розуміє важливість читання і ділиться цією любов'ю і книгами з оточуючими.

Зазвичай, прийнято дарувати книжки один - одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, дарувати твори друку бібліотекам.

Дарування книг у бібліотеку —  давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду. Дарунки книг до бібліотеки — це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. А факт надходження дарів у бібліотеку — це показник престижу бібліотеки, її місця у суспільному житті.

В районній бібліотеці діє акція з 2012 року. За вісім років було подаровано близько трьох тисяч книг. Близько ста чоловік прийняли участь у цій акції. Дехто подарував одну книгу, дехто - більше п’ятдесяти і продовжує дарувати.  Не винятком став і сьогоднішній день, на захід читачі прийшли з подарунками.

 Працівники бібліотеки щиро і безмежно вдячні за подаровані  книги, бо впевнені – вони стануть важливою частинкою фонду  бібліотеки, допоможуть у забезпеченні освітнього процесу, відродженні культури та духовному зростанні і обов’язково знайдуть свого читача.

В читальному залі було  обладнано виставку з подарованих книг, якими зацікавилися всі присутні. За чашечкою чаю ділилися враженнями про прочитані книги.

Альбом: Робімо добро – і на душі стає тепліше
Альбом: Робімо добро – і на душі стає тепліше
Альбом: Робімо добро – і на душі стає тепліше
Альбом: Робімо добро – і на душі стає тепліше
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12139 | Переглядів: 502Дата публікації: 14:22 14.02.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців