ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Поділитися новиною:

ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Низку спортивно-масових заходів з нагоди 77-річниці визволення селища Дворічна від фашистських загарбників у роки Другої Світової війни війни 1941-1945 років продовжили юні шахісти.

За підтримки селищної ради відбулися традиційні шахові змагання особистої першості серед учнівської молоді селища. Турнірні протистояння, учасниками яких стали понад тридцять юних цінителів стародавньої гри, відбувалися у шаховому класі Центру дитячо-юнацької творчості. Змагання пройшли за трьома категоріях: хлопчики 1-4 класів, юнаки 5-11 класів і дівчата.

            Серед вродливих представниць прекрасної статі тривала цікава суперечка у боротьбі за коловою системою, де дівчата по черзі зіграли кожна з кожною білими і чорними фігурами. У швидкому бліц-турнірі, набравши три з половиною очки, «бронзову» вершину здобула Діана Дорошенко. Її суперниця – Аліна Іванова, грала натхненно і впевнено та зуміла набрати п’ять очок. Це дозволило їй фінішувати другою. А перемогу, не зраджуючи собі останнім часом, вкотре святкувала старшокласниця Анна Аліфіренко.

            У змаганнях серед хлопців молодшої вікової групи стартувало десять найбільш підготовлених шахістів, які визначали призерів у грі за швейцарською системою у шість турів. Успіху досягли найбільш вдумливі та ерудовані у шаховій грі юні спортсмени. Набравши чотири очки, третім став першокласник Владислав Яврумян, друге місце здобув учень другого класу Гліб Ісаєнко (5 очок в активі), а переможної вершини досяг учень-четвертокласник Олег Устименко, який завершив турнірний шлях без втрат (6 очок).

            Найбільша увага була прикута до змагань юнаків старшої вікової групи, окремі представники якої вже приймають участь у районних змаганнях серед дорослих. Швидкий бліц за швейцарською системою у сім турів не тільки мав визначити вміння шахістів швидко мислити за шахівницею, а й знаходити правильні, а головне, переможні рішення у поєдинках. Краще за інших із турнірними тяжбами впорався семикласник Нікіта Бологов (6 очок), який вже пробував свої сили на дорослих змаганнях. Також шість очок набрав Андрій Верінге, але гірші додаткові показники залишили його на другій позиції. Третім, не очікувано втративши очки двічі поспіль, фінішував Лев Літвінов, який також має досвід змагання із дорослими.

            Переможців і призерів у кожній з номінацій нагороджено спортивними призами і грамотами районного центру «Спорт для всіх» і селищної ради. Вже 6 лютого кращі представники Дворічанського ліцею захищатимуть спортивну честь свого навчального закладу на районних змаганнях з нагоди річниці визволення Дворічанщини.

Віктор Каща

Фото автора

Альбом: ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
Альбом: ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
Альбом: ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
Альбом: ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
Альбом: ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12098 | Переглядів: 428Дата публікації: 08:03 05.02.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців