СВЯТКОВІ ЗАХОДИ
СВЯТКОВІ ЗАХОДИ

Поділитися новиною:

СВЯТКОВІ ЗАХОДИ

Недільного вечора добігли до завершення змагання особистої першості з більярду, присвячені 77-й річниці визволення Дворічанщини від фашистських окупантів у роки війни.

Боротьбу за олімпійською системою розпочали сім учасників, яким належало у двобоях визначати найсильнішого у іграх із трьох партій. Стадію чвертьфіналу успішно, але у надважкій боротьбі здолали Микола Диня, який переграв Канана Овчієва (2:1 - 8:4, 6:8, 8:2) і Володимир Уматов, який вийшов переможцем спортивної дуелі проти автора цих рядків (2:1 - 5:8, 8:6, 8:7). А от матч між Віктором Комісаровим і Сергієм Бабикою завершився у двох партіях на користь останнього (0:2 - 2:8, 5:8).

В першому матчі півфіналу знову тривала насичена красивими розіграшами ігрова суперечка. Гору в протиборстві В. Уматова і М. Дині взяв останній (2:1 - 8:3, 6:8, 8:2). В іншому матчі півфіналу для виявлення переможця також знадобилося три партії. Сильнішим у грі між С. Бабикою і О. Вербицьким став останній (2:1 - 5:8, 8:4, 8:4).

Нарешті вирішальні сутички за місця. У протистоянні за третю позицію С. Бабика зазнав поразки від В. Уматова у двох сетах - 0:2 (4:8, 2:8). Стільки ж партій знадобилося і фіналістам. Переможцем звітного змагання цього разу став О. Вербицький, який переграв М. Диню - 2:0 (8:7, 8:3). Переможець і призери святкового турніру нагороджені спортивними призами і грамотами районного центру "Спорт для всіх".

Віктор Каща

Фото автора

 

Альбом: СВЯТКОВІ ЗАХОДИ
Альбом: СВЯТКОВІ ЗАХОДИ
Альбом: СВЯТКОВІ ЗАХОДИ
Альбом: СВЯТКОВІ ЗАХОДИ
Альбом: СВЯТКОВІ ЗАХОДИ
Альбом: СВЯТКОВІ ЗАХОДИ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12096 | Переглядів: 389Дата публікації: 13:01 04.02.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців