У РАМКАХ МІСЯЧНИКА

Поділитися новиною:

2 лютого Дворічанщина відзначила 77-у річницю визволення району від фашистських загарбниківу роки Другої Світової війни 1941-1945 років.

З нагоди знаменної дати, у рамках місячника по проведенню спортивно-масових заходів, у приміщенні ЦДЮТ було розіграно особисту першість із шахів серед чоловіків і жінок.

Серед представниць прекрасної статі змагалися чотири юні шахістки, всі учениці Дворічанського ліцею. Дівчата зіграли за коловою системою, по черзі білими та чорними фігурами. Беззаперечну перемогу на турнірі вкотре святкувала Анна Аліфіренко - призерка обласних змагань серед дорослих, яка здобула стовідсотковий результат. Інші учасниці набрали однакову кількість очок, продемонструвавши при цьому рівні можливості. І лише в результаті перегравань між собою дівчата визначили призерів. Третє місце посіла юна Аліна Іванова, а "срібною" призеркою стала чарівна Діана Дорошенко.

Чоловіки змагалися за традиційною швейцарською системою у сім турів. Тон у грі задавали досвідчені спортсмени, але у окремих партіях збудниками спокою ставали і молоді шахісти. Доволі непогано виступив молодий та перспективний Сергій Біляєв з Кам'янки, який посів п'яту сходинку. Шосте місце у ветерана шахового спорту Г. Герасименка із Тавільжанки, а от четвертим (4 бали) фінішував О. Вишневецький, який останнім часом значно покращив свої турнірні здобутки. У призовому підсумку третє місце (5,5 балів) посів вчитель місцевого ліцею Г. Ковальов. Для визначення переможця організаторам довелося скористатися додатковими підрахунками. В результаті, другим призером турніру став досвідчений ветеран шахового спорту С.В. Міщенчук (6 очок). А перемогу, завдяки кращому коефіцієнту при рівності балів, здобув ветеран спорту молодшого покоління В. Лиманський з райцентру.

Переможці і призери турніру нагороджені спортивними призами і грамотами районного центру "Спорт для всіх". У ході церемонії нагородження, грамотою центру і пам'ятною медаллю, за вагомий особистий внесок у розвиток шахово-шашкового спорту на Дворічанщині, відзначений ветеран спорту В.І. Каліновський, який нещодавно відсвяткував 70-річний ювілей.

Віктор Каща

Фото Андрія Фоміна

Альбом: У РАМКАХ МІСЯЧНИКА
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12095 | Переглядів: 74Дата публікації: 13:16 04.02.2020