«В країні сонця, веселощів, добра»
«В країні сонця, веселощів, добра»

Поділитися новиною:

«В країні сонця, веселощів, добра»

Так називається книжкова виставка, відкрита в Дворічанській дитячій районній бібліотеці до 90-річного ювілею Всеволода Зіновійовича Нестайка.

Всеволода Нестайка можна сміливо вважати класиком сучасної української дитячої літератури. Для його творів характерна людяність, доброта і світлий погляд на життя, а також надзвичайне почуття гумору, яке додає легкості в прочитанні його книг.

За майже п’ятидесятирічний шлях у дитячій літерарурі Нестайком було написано близько тридцяти книжок оповідань, казок, повістей і п’єc. Багато з них були екранізовані та відзначені різноманітними літературними преміями.

1979 року рішенням Міжнародної ради з дитячої та юнацької літератури трилогія В.Нестайка «Тореадори з Васюківки» внесена до Особливого Почесного списку Г. Х. Андесена як один із найвидатніших творів сучасної дитячої літератури, а його повість-казка «Незвичайні пригоди в лісовій школі», відзначена премією імені Лесі Українки, є однією із самих популярних книг для молодших школярів, в тому числі і  в нашій бібліотеці ( саме з цієї причини її немає на виставці).

     «Мої маленькі читачі — це рідні улюблені діти. Їхню любов я відчуваю щодня, отримуючи величезну кількість листів не лише від окремих читачів, а й від цілих класів. Тому мене дуже непокоїть, коли дітлахи віддають перевагу комп’ютерним іграм, телебаченню, а не книжці. З великої кількості книжок, написаних вітчизняними і зарубіжними письменниками, я сам дізнавався про різні країни, відкривав для себе дещо нове. Пізнавав добро і зло, поринав у фантастичні мрії, і тому мені дуже хочеться, щоб юні читачі також зачитувалися творами Марка Твена, Жуля Верна, Майна Ріда і багатьох інших. Читайте, читайте і ще раз читайте», - писав Всеволод Нестайко. Саме за його ініціативи було започатковано та видано серію найкращих зразків світової літератури для дітей «Всеволод Нестайко радить прочитати», яка теж представлена на нашій виставці.

     Тож запрошуємо усіх бажаючих поринути разом із Всеволодом Нестайком в чарівну країну дитячої літератури, де світить сонце, допомагають жити веселощі та завжди перемагає добро.

 

Ольга Рєзнік, заступник директора Дворічанської РЦБС по роботі з дітьми.

Альбом: «В країні сонця, веселощів, добра»
Альбом: «В країні сонця, веселощів, добра»
Альбом: «В країні сонця, веселощів, добра»
Альбом: «В країні сонця, веселощів, добра»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12091 | Переглядів: 626Дата публікації: 12:03 03.02.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців