ВИЗНАЧЕНО НОМІНАНТІВ ПЕРШОСТІ

Поділитися новиною:

Фінішували змагання першості району з футзалу серед команд трудових колективів.

До останньої секунди ігрового часу тривала запекла суперечка за визначення місць як у верхній, так і у нижній частині турнірної таблиці. Наразі підбито остаточні підсумки розіграшу. Змагання, які було проведено за ініціативи депутата районної ради С.В. Скрипнікова при безпосередній участі районного центру «Спорт для всіх», викликали чималий інтерес. Подібна першість була розіграна вперше і немає сумніву, що ці своєрідні змагання стануть традиційними. І можливо було щось у дебютному турнірі, що викликало певні непорозуміння, але ж переможців не судять. Отож, до підсумків.

Організатори, вбачаючи потребу у збереженні сталих традицій по розвитку футзалу та залученні широких верств до систематичних занять спортом, з метою організації дозвілля населення у період вихідних та святкових днів, примноження досягнень наших спортсменів і прагнення до нових вершин намагалися зацікавити якомога більшу кількість любителів спортивної гри і привернути увагу численної аудиторії вболівальників. У першості стартували команди «Юність», «Освіта+», «Динамо», «Рятівник», «Екіпаж» і «Підприємець». І у складі кожної виступали ті, хто у повсякденному житті працює в організаціях та установах, навчається в закладах, ветерани відповідних галузей, пенсіонери, діти робітників тощо. Турнірний шлях команд складався по-різному, але всіх їх відзначало прагнення до переможного результату та до самої гри. А відзначення та нагородження стали логічним завершенням цікавого змагання. Кращими гравцями за підсумками першості в командах названі: Данило Дьявіл («Юність»), Данило Строєв («Освіта+»), Євген Євсюков («Рятівник»), Дмитро Карпович («Динамо»), Едуард Ключко («Екіпаж») і Сергій Колісник зі складу команди підприємців. Всі названі гравці нагороджені особистими спортивними призами і грамотами. А далі настала черга визначати номінантів турніру. Призи від організаторів отримали: кращий воротар – Вадим Мєзєнцев («Підприємці»), кращий захисник – Артем Азізов («Рятівник»), кращий нападаючий – Володимир Лиманський («Динамо»). Приз кращого бомбардира отримав Едуард Ключко. Не обійшли організатори увагою і наймолодшого та найдосвідченіших гравців турніру. Приз «Молода надія» отримав наймолодший чотирнадцятирічний учасник змагання Максим Прасолов («Освіта+»). А в номінації «Спортивна доблесть» заслужені нагороди за вагомий внесок у розвиток виду спорту, відношення до справи і спортивне довголіття отримали Юрій Гніздилов («Динамо») і Віктор Комісаров («Освіта+»).

Зауважу, що жодній з команд, у остаточному розподілі не вдалося уникнути поразок. Набравши по три очки, п’ятою фінішувала команда освітян, яка обійшла молодіжну «Юність» за рахунок перемоги у особистій зустрічі. Четвертими у фінішному протоколі стали «Рятівники» (7 очок). Третіми турнірний шлях завершили «динамівці», набравши дев’ять очок у залік. Лише на очко випередили конкурента представники команди «Екіпаж» (10 очок), які фінішували другими. А першість, маючи в активі чотири перемоги, здобули гравці команди «Підприємець». Всі команди відзначені грамотами за участь у першості, а призери отримали спортивні кубки і грамоти. Турнір фінішував на позитивній ноті. Цілі, які ставили організатори перед початком змагань, досягнуті. Сподіваюся, що надалі змагання стануть традиційними і викликатимуть інтерес у ще більшої спортивної аудиторії.

В. Каща.

Фото автора і О. Неронова.

Альбом: ВИЗНАЧЕНО НОМІНАНТІВ ПЕРШОСТІ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12086 | Переглядів: 77Дата публікації: 08:20 31.01.2020