Здоровий спосіб життя
Здоровий спосіб життя

Поділитися новиною:

Здоровий спосіб життя

«Кімната здоров’я»

Не зважаючи на вік, людина може залишатись досить активною і стійкою до захворювань. Головною умовою активного довголіття має бути здоровий спосіб життя, а це: здоровий сон, фізична активність, раціональне харчування  та гармонія в душі.

В територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району з 2017 року для пенсіонерів та осіб з інвалідністю працює «Кімната здоров’я», яка облаштована: тренажерами, серед них велосипеди, бігова доріжка, МТБ; шведською стінкою; великим гімнастичним м’ячем та іншим.

Великим попитом у підопічних територіального центру користується тренажер МТБ, на якому проводяться заняття по методиці доктора Бубновського С.М. Спеціальні вправи на тренажері направлені на:

  • оздоровлення суглобів та хребта;
  • лікування болі неоперативним та немедикаментозними методами;
  • покращення кровоточу по тканинам всього організму та водночас збагачення їх киснем;
  • підвищення рухової активності всіх суглобів та спини.

Всі підопічні, які займаються в «Кімнаті здоров’я» (за наявності медичних довідок) відмічають, що через деякий час занять у них покращується фізичний стан, нормалізується артеріальний тиск, настрій з депресивного змінюється на позитивний. І, взагалі, є відчуття підйому всіх життєвих сил.

Також, у відділенні денного перебування при територіальному центрі надається соціально-педагогічна послуга «Університет третього віку», проводяться заняття на факультеті «Здоровий спосіб життя». В програму навчання входять: оздоровчі заняття, адаптовані для людей старшого віку; методи нескладного самомасажу; бесіди про профілактику захворювань у літньому віці; психологічні тести та ігри; надання першої долікарської допомоги.

 

Довідково: якщо пенсіонери та особи з інвалідністю (старші 18 років) бажають отримувати послуги «Кімнати здоров’я» чи навчатися на факультеті Здорового способу життя «Університету третього віку», наша адреса: смт.Дворічна, вул.Садова, 4.

Телефон: 76161

 

Директор територіального центру

Дворічанського району                                                                 Лариса НАЙДАНОВА

Альбом: Здоровий спосіб життя
Альбом: Здоровий спосіб життя
Альбом: Здоровий спосіб життя
Альбом: Здоровий спосіб життя
Альбом: Здоровий спосіб життя
Альбом: Здоровий спосіб життя
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12084 | Переглядів: 593Дата публікації: 14:06 30.01.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців