Проведення обрядів водосвячення на місцевих водоймищах
Проведення обрядів водосвячення на місцевих водоймищах

Поділитися новиною:

Проведення обрядів водосвячення на місцевих водоймищах

19 січня 2020 року

Релігійна громада, що проводитиме обряд, хто проводитиме

Місце проведення

Дата і час

Релігійна Громада Успіння Пресвятої Богородиці Ізюмської єпархії Української Православної церкви,

Протоієрей Олександр (Свиридов)

смт Дворічна

18.01.2020

15.00

Вечірня літургія

ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЄ (19.01.2019)

Релігійна Громада Успіння Пресвятої Богородиці Ізюмської єпархії Української Православної церкви, Протоієрей Олександр (Свиридов)

 

Храм Успіння Пресвятої Богородиці смт Дворічна

19.01.2019

06.30

Святкова літургія

 

Біля Храму Успіння Пресвятої Богородиці

смт Дворічна (освячення води)

08.30

Центральний пляж

смт Дворічна

09.20

с.Фигулівка

09.50

с.Колодязне

10.30

с.Митрофанівка

11.20

с.Петро-Іванівка

11.40

с.Рідкодуб

12.30

с.Западне

13.20

с.Кутьківка

14.10

 Релігійна Громада Успіння Пресвятої Богородиці Ізюмської єпархії Української Православної церкви,

протоієрей Олексій (Бондар)

 

с.Піски

19.01.2020

09.00

с-ще Тополі

09.30

с.Миколаївка

10.30

с.Лиман Другий

11.15

с.Кам’янка

12.00

с-ще Дворічанське

13.00

с.Красне Перше

13.50

с.Тополі

14.45

Релігійна Громада Успіння Пресвятої Богородиці Ізюмської єпархії Української Православної церкви, ієро монах Іаков (Дмитрієв)

 

 

с.Вільшана

08.00

по закінченню Божої Літургії

Вільшанське джерело

11.30

с.Лиман Перший

13.00

 Релігійна Громада Успіння Пресвятої Богородиці Ізюмської єпархії Української Православної церкви, ієрей Ігор (Логачов)

 

с.Першотравневе

10.00

с.Токарівка

11.30

Релігійна Громада Успіння Пресвятої Богородиці Ізюмської єпархії Української Православної церкви,

ієрей Євгеній

с.Богданівське

10.00

Релігійна Громада Успіння Пресвятої Богородиці Ізюмської єпархії Української Православної церкви, ієрей Стефаній

с.Тавільжанка

10.30

с.Гороб’ївка

12.00

Релігійна Громада Успіння Пресвятої Богородиці Ізюмської єпархії Української Православної церкви, ієрей Димитрій

с.Новоєгорівка

11.00

с.Великий Виселок

12.00

с.Іванівка

12.30

с. Мечниково

12.45

с.Берестове

13.15

с.Терни

13.40

с.Гракове

14.15

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12030 | Переглядів: 116Дата публікації: 11:26 14.01.2020
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
19.02.2020
08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:19.02.2020 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації О. ПАВЛЕНКО Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації О. ПАВЛЕНКО Організатор:О. Мараховська – завідувач загального сектору апарату райдержадміністрації Час проведення:19.02.2020 09:00 Місце проведення:Громадська приймальня
10:00 - Підведення підсумків роботи районної комісії з питань евакуації за 2019 рік та завдання на 2020 рік. Підведення підсумків роботи районної комісії з питань евакуації за 2019 рік та завдання на 2020 рік. Організатор:Г. Куштим – начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, цивільного захисту, енергетики та захисту довкілля Час проведення:19.02.2020 10:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
10:00 - Участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Валеологічна культура – вибір ХХІ сторіччя» Участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Валеологічна культура – вибір ХХІ сторіччя» Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:19.02.2020 10:00 Місце проведення:м.Харків
13:00 - Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації О. ПАВЛЕНКО Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації О. ПАВЛЕНКО Організатор:О. Мараховська – завідувач загального сектору апарату райдержадміністрації Час проведення:19.02.2020 13:00 Місце проведення:Громадська приймальня
15:00 - Першість ДЮКФП «Юність» з волейболу серед юнаків 2005-2006 р.н. Першість ДЮКФП «Юність» з волейболу серед юнаків 2005-2006 р.н. Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:19.02.2020 15:00 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
20.02.2020
день - Заходи щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні Заходи щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
за планами закладів
Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:20.02.2020 (протягом дня) Місце проведення:Заклади освіти району

08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:20.02.2020 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації
09:00 - Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Організатор:О. Мараховська – завідувач загального сектору апарату райдержадміністрації Час проведення:20.02.2020 09:00 Місце проведення:Громадська приймальня
09:00 - Зустріч голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з учасниками АТО Зустріч голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з учасниками АТО Організатор:Кабінет голови райдержадміністрації Час проведення:20.02.2020 09:00 Місце проведення:Н. Скоропльот – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації
09:00 - Засідання районної комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям Засідання районної комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям Організатор:смт Дворічна, вул. 35-ї Гвардійської дивізії, 9, кабінет №11 Час проведення:20.02.2020 09:00 Місце проведення:Н. Скоропльот – начальник Управління соціального захисту населення райдержадміністрації
09:00 - Викладка газетно-ілюстративних матеріалів: «Небесна сотня – то в серцях вогонь», з матеріалів місцевої періодики про Героїв Небесної Сотні – наших земляків. Викладка газетно-ілюстративних матеріалів: «Небесна сотня – то в серцях вогонь», з матеріалів місцевої періодики про Героїв Небесної Сотні – наших земляків. Організатор:С. Кіптіла – директор ЦБС Час проведення:20.02.2020 09:00 Місце проведення:Центральна районна бібліотека
13:00 - Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО Організатор:О. Мараховська – завідувач загального сектору апарату райдержадміністрації Час проведення:20.02.2020 13:00 Місце проведення:Громадська приймальня
21.02.2020
день - Заходи до Міжнародного дня рідної мови Заходи до Міжнародного дня рідної мови
За планами закладів
Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:21.02.2020 (протягом дня) Місце проведення:Заклади освіти району

08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:21.02.2020 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації!
09:00 - «Цікаві факти про українську мову» - тематична викладка до Дня рідної мови «Цікаві факти про українську мову» - тематична викладка до Дня рідної мови Організатор:С. Кіптіла – директор ЦБС Час проведення:21.02.2020 09:00 Місце проведення:Центральна районна бібліотека
09:00 - Семінар для вчителів історії закладів загальної середньої освіти району Семінар для вчителів історії закладів загальної середньої освіти району Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:21.02.2020 09:00 Місце проведення:Колодязненська ЗОШ І-ІІІ ст.
10:00 - Перевірка умов проживання дітей в сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях. Перевірка умов проживання дітей в сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях. Організатор:Т. Дронова - головний спеціаліст служби у справах дітей Час проведення:21.02.2020 10:00 Місце проведення:територія Вільшанської сільської ради
13:30 - «Знавці рідної мови»: мовознавчий турнір до Міжнародного Дня рідної мови «Знавці рідної мови»: мовознавчий турнір до Міжнародного Дня рідної мови Організатор:С. Кіптіла – директор ЦБС Час проведення:21.02.2020 13:30 Місце проведення:Дитяча районна бібліотека, бібліотечні філії
Докладніше
Посилання








Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців








 

 

Версія для слабо- зорих