НА ФІНІШІ СПОРТИВНОГО РОКУ!

Поділитися новиною:

Щойно добігли до завершення останні змагання поточного року за календарним планом.

Спортивний змагальний рік завершували представники більярду. Традиційний турнір було проведено з нагоди Новорічних і Різдвяних свят. Вихідний день сприяв розіграшу заключного змагання у змішаному форматі. Спершу сім учасників зіграли у двох підгрупах за коловою системою і визначили четвірку найсильніших. А далі розгорнулася справжня суперечка за нагороди у боротьбі за коловою системою.

До числа фіналістів через сито відбору потрапили Микола Диня, Віктор Каща, Сергій Міщенчук і Сергій Бабика. У фінальній «пульці» спортсмени-ветерани закрутили стрімкий сюжет розвитку подій із красиво зіграними кулями, тривалими розіграшами і стрімкими серіями атак. Але вирішальним, як виявилося згодом, став перший тур фінального протистояння, який пройшов у неймовірній боротьбі. Насичене красивими розіграшами протистояння М. Диня – В. Каща завершилося на користь більш досвідченого більярдиста – 2:1 (6:8; 8:6; 8:4). Також три сети знадобилося іншій парі – С. Міщенчук – С. Бабика – 2:1 (7:8; 8:6; 8:3). Надалі на зеленому килимі більярдного столу були зіграні захоплюючі партії, які тримали в напрузі до останнього розіграшу. В результаті запеклої та красивої боротьби Віктор Каща і Микола Диня здобули перемоги над конкурентами у двох сетах. Підсумок боротьби підвели результати стартових матчів фінальної серії.

Отож, третю сходинку посів С. Міщенчук, залишивши поза межею призової трійки С. Бабику. Другу сходинку, з двома перемогами у фіналі, посів автор цих рядків. А першість здобув М. Диня, який виграв усі три поєдинки. Переможця і призерів змагань нагороджено спортивними призами і грамотами районного центру «Спорт для всіх». Цей турнір підвів підсумок спортивного року. Року, безперечно вдалого для дворічанського спорту! Користуючись нагодою, ще раз вітаю всіх із Новорічними і Різдвяними святами! Зичу мира і добра, міцного здоров’я, красивих перемог і високих досягнень!!!

Віктор Каща

Фото з архіву автора

Альбом: НА ФІНІШІ СПОРТИВНОГО РОКУ!
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12006 | Переглядів: 80Дата публікації: 09:42 02.01.2020