Житло для дитини – сироти
Житло для дитини – сироти

Поділитися новиною:

Житло для дитини – сироти

Сьогодні, 27 грудня 2019 року відбулася знаменна подія в житті дитини зі статусом сироти – Тетяни Чалої , що перебувала на квартирному обліку в нашому районі під №1.

Вона отримала власне житло, яке було придбане за рахунок коштів державної субвенції на придбання житла для розвитку  сімейних та інших форм виховання , та забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених  батьківського  піклування  та  осіб  з  їх  числа.

В цей радісний для  Тані  день  до неї завітали  гості: голова  районної державної  адміністрації  І.Григоренко, голова районної  ради  Г.Турбаба , представники  установ  соціального напрямку та місцевого самоврядування. Вони вручили ключі  від  квартири, пам’ятний  Сертифікат  на отримання житла та  в  подарунок   корисні  в домашньому  побуті  предмети. Лунали  щирі  слова  вітання  з придбанням  квартири, з  наявністю  власного  житла. Всі бажали Тані, щоб  її  оселя  стала  надійною  фортецею, повною чашею; щоб у  ній  завжди  панували  затишок  і  комфорт, радість  і  щастя. Висловили  надію, що Таня  стане  справжньою  господинею  свого  «гніздечка».

Власне  житло – це те придбання, яке  дає  відчуття  впевненості та надійності  в  житті. Нехай  це відчуття  підтримує  життєвий  шлях  дівчини. 

Альбом: Житло для дитини – сироти
Альбом: Житло для дитини – сироти
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11994 | Переглядів: 534Дата публікації: 15:58 27.12.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців