ТРАДИЦІЙНІ ПЕРЕДНОВОРІЧНІ СТАРТИ

Поділитися новиною:

Минулої суботи Балаклійщина приймала традиційні волейбольні змагання присвячені Новорічним та Різдвяним святам.

Зазвичай змагання проводяться серед жіночих команд, але цьогорічний турнір дещо змінив формат і в боротьбу вступили команди дівчат 2004-2006 років народження. Учасницями змагання, окрім місцевого «Вимпела», стали дві харківські команди ДЮСШ-12 – перший і другий склади, а також дворічанська «Юність» (тренер Каща Л.А.).

В стартовому турі дворічанські дівчата, які ставили за мету якісно підготуватися до фінальних обласних змагань «Дитячої Ліги Харківщини», впевнено здолали опір команди господарок турніру у двох скорочених сетах – 15:3; 15:11. Стартова перемога додала впевненості у діях і надихнула на подальший успіх. В поєдинку проти ДЮСШ-12-2 м. Харкова наші дівчата показали непогану гру, продемонстрували характер турнірного бійця і впевнено взяли гору – 15:13; 15:8. У розподілі місць на чолі турнірної таблиці все вирішувала гра проти основної команди харків’янок. В першій партії у грі наших дівчат не склалося. Помилки на прийомі та подачі принесли стартову вікторію у грі суперницям – 15:4. Але в другій партії юні дворічанки показали цілком пристойну гру і мали шанс «зачепитися» за тайм-брейк. Та більш впевнено проведена кінцівка з боку суперниць принесла їм звитягу і в другій партії – 15:11 і за грою – 2:0. У поєдинку за третє місце перемогли харківські волейболістки ДЮСШ-12-2.

Таким чином, гостинні господарки турніру замкнули таблицю, ДЮСШ-12-2 на третій сходинці, дворічанській дівчата фінішували другими, а перемогу здобула команда ДЮСШ-12-1 міста Харкова. Переможця і призерів нагороджено кубками, медалями і грамотами. Кращі гравці в кожній з команд отримали особисті спортивні призи. У складі дворічанок номінантом визнано наймолодшу учасницю Крістіну Близнюк, яка своїми надійними діями у захисті цементувала гру команди і надихала на позитив. Всіх учасників спортивного заходу господарі частували чаєм і смачними пирогами, за що їм велика вдячність. Також від імені команди, тренера і від себе особисто висловлюю подяку голові Федерації волейболу району Шишкунову О.Ф. за наданий автотранспорт для перевезення команди.

Поїздкою, участю у турнірі і суперництвом із сильними командами та можливістю якісно готуватися до фінальних обласних змагань через турніри, наші дівчата залишилися задоволеними. Тож побажаємо їм у новому році гідно представити Дворічанщину на фінальних змаганнях і увійти до числа призерів.

В. Каща.

Фото з архіву команди.

Альбом: ТРАДИЦІЙНІ ПЕРЕДНОВОРІЧНІ СТАРТИ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11985 | Переглядів: 291Дата публікації: 15:12 23.12.2019