|
У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2019 року.
Переможців визначатимуть у п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях. Оголошення результатів Конкурсу відбудеться на підсумковій прес – конференції, а оголошення переможців – під час урочистої церемонії, яка щорічно відбувається в м. Києві навесні наступного року за звітним.
Кінцевий термін подання заявок для участі у Конкурсі – 1 березня 2020 року.
Додатково інформацію про Конкурс можна отримати на його офіційному сайті: www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті Конкурсу. Відповідальна особа: виконавчий директор Асоціації благодійників України – Лобко Оксана, електронна пошта: kovkurs.blago@gmail.com.
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11965 | Переглядів: 231 | Дата публікації: 17:04 18.12.2019 |