ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ФУТБОЛУ
ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ФУТБОЛУ

Поділитися новиною:

ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ФУТБОЛУ

У шанувальників футболу всього світу є своє свято – Всесвітній день футболу.

Подякувати за нього можна ООН, яка і запропонувала його відзначати 10 грудня кожного року. Таким чином міжнародне співтовариство віддає дань цьому виду спорту, який для багатьох мільйонів не просто гра, а стиль життя. Зазвичай, у цей день, на честь свята, проводиться безліч футбольних матчів, святкових заходів, тематичних вечорів, турнірів і змагань. На Дворічанщині, в переддень свята, було проведено традиційні змагання на Кубок району з футзалу. Історія розіграшів налічує вже дванадцять подібних турнірів.

Учасниками змагань стали п’ять аматорських команд колективів фізкультури району, які у коловому форматі визначили володаря почесного районного трофею. У боротьбу за кубок вступили селищні команди «Феміда-В» і «Феміда-М» – ветеранський і молодіжний склади селищного колективу, колодязненський «Факел», тавільжанський «Маяк» і топільський «Оскіл». З перших турів на майданчику спорткомплексу «Юність» зав’язалася вперта суперечка. Команди демонстрували безкомпромісну боротьбу і, попри окремі розгромні результати, боротьба у всіх поєдинках точилася на кожному метрі майданчика. Тон у грі задавали знані майстри кулястого, але глядачі мали змогу побачити у дії і юних футболістів, молоду зміну. Приємно, що одночасно на майданчик виходили і ветерани спорту, і місцева молодь, і зовсім юні любителі гри.

Стартовий поєдинок між «Факелом» та «Маяком» подарував численним уболівальникам незабутні миті гри, інтригу і красиво забиті м’ячі.  Двічі протягом стартової половини на голи колодязнян, тавільжанці відзначалися влучними ударами у відповідь. Лише у другому таймі більш досвідченим гравцям «Факела» вдалося схилити шальки терезів у грі на свою користь і святкувати стартову перемогу – 6:2. В іншому матчі стартового туру оновлений склад «Оскола» не витримав натиску молодіжного складу «Феміди» – 1:7. Надалі, основна боротьба на турнірі, прогнозовано  розгорнулася між «Факелом», молодіжним складом «Феміди» і «Маяком», а головним поєдинком ігрового дня – і за напругою, і за перебігом подій, і за інтригою, став матч «Факел» –  «Феміда-М». Тривалий час на майданчику точилася рівна суперечка, рівність трималася і в рахунку. Але з часом, колодязняни позначили свою перевагу кількома забитими м’ячами і виграли принциповий матч, взявши реванш за поразку у кубку закриття сезону – 5:2.

Таким чином, колодязненський «Факел» став володарем Кубка району, селищна «Феміда-М» фінішувала другою,  трійку призерів замкнув «Маяк». Призерів розіграшу нагороджено грамотами районного центру «Спорт для всіх», а переможці отримали кубок і грамоту.

В. Каща, фото з архіву автора.

Альбом: ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ФУТБОЛУ
Альбом: ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ФУТБОЛУ
Альбом: ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ФУТБОЛУ
Альбом: ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ФУТБОЛУ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11932 | Переглядів: 354Дата публікації: 08:03 10.12.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців