Раз добром нагріте серце – вік не охолоне
Раз добром нагріте серце – вік не охолоне

Поділитися новиною:

Раз добром нагріте серце – вік не охолоне

Тарас Шевченко

          Саме під таким гаслом 03 грудня у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району був проведений святковий захід, присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

            Захід розпочала директор установи Найданова Лариса Миколаївна, яка розповіла про нелегке життя людей з інвалідністю, які перебувають на обліку у  територіальному центрі та отримують соціальні послуги. Побажала всім присутнім оптимізму, наснаги, добробуту та сили жити далі.

           Також, на свято була запрошена начальник управління соціального захисту населення Дворічанської райдержадміністрації Скоропльот Надія Іванівна, яка провела   змістовну  інформаційну бесіду про права, соціальні гарантії та пільги осіб з інвалідністю, про порядок нарахування та виплати пільг та субсидій у 2019 році. Присутні мали змогу поспілкуватися між собою та задати питання керівникам вищевказаних установ.

           Працівники відділення денного перебування підготували невеличку концертну програму з побажаннями добра, щастя, здоров’я . Для запрошених прозвучали улюблені пісні. Закінчився захід за чашкою чаю з солодощами.

Директор      Лариса НАЙДАНОВА             

Альбом: Раз добром нагріте серце – вік не охолоне
Альбом: Раз добром нагріте серце – вік не охолоне
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11911 | Переглядів: 994Дата публікації: 11:10 04.12.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців