3 грудня – Міжнародний день інвалідів!
3 грудня – Міжнародний день інвалідів!

Поділитися новиною:

3 грудня – Міжнародний день інвалідів!

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.

Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до потреб інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації є безпосереднім виконавцем ряду державних та районних програм, спрямованих на соціальний захист людей з особливими потребами.

Активізована вкрай важлива допомога по забезпеченню осіб з обмеженими можливостями технічними засобами реабілітації. Станом на листопад 2019 року в Централізованому банку даних з проблем інвалідності перебуває 353 особи з інвалідністю для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, з них 46 інвалідів – візочників та 14 дітей з інвалідністю. Забезпечено 106 осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації, а саме: видано 57 одиниць протезно-ортопедичних виробів, 64 протези молочної залози, забезпечено кріслами колісними в кількості 12 одиниць, взуттям 142 одиниці, видано 15 засобів реабілітації. Здійснено ремонт протезно-ортопедичних виробів для однієї особи з інвалідністю.

В санаторних закладах за рахунок обласного бюджету оздоровлено 25 особи з інвалідністю та 5 осіб за рахунок державного бюджету, щорічну одноразову допомогу інвалідам та малозабезпеченим особам отримали 4 особи з інвалідністю.

Направлена на реабілітацію одна дитини з інвалідністю, внаслідок ДЦП до Комунального некомерційного підприємства «Міська дитяча лікарня № 5» Харківської області.

До інтернатних установ на постійне місце проживання влаштовано 2 особи з інвалідністю.

Лише спільними зусиллями можливо подолати проблеми, які, на жаль, існують у суспільстві щодо забезпечення всіх конституційних прав людиВисловлюємо найтепліші слова громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування. Зичимо міцного здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту, щастя та витримки у всіх життєвих випробуваннях.

 

Начальник Управління соціального захисту населення                       Н. СКОРОПЛЬОТ

 

 

 

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11906 | Переглядів: 858Дата публікації: 11:05 03.12.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців