ІНТРИГУЮЧА РОЗВ’ЯЗКА РОЗІГРАШУ
ІНТРИГУЮЧА РОЗВ’ЯЗКА РОЗІГРАШУ

Поділитися новиною:

ІНТРИГУЮЧА РОЗВ’ЯЗКА РОЗІГРАШУ

Волейбольні змагання на Дворічанщині, які стартували два тижні тому, продовжилися турнірними баталіями у перший зимовий день.

Минулої неділі у спортивному залі ДЮКФП «Юність» відбувся відкритий розіграш Кубка району з волейболу імені Василя Івановича Глушка. П’ятий за ліком турнір зібрав під свої знамена п’ять команд із Дворічанського і Великобурлуцького районів та міста Куп’янськ. Попри кубковий формат змагань, учасники турніру повели боротьбу за коловою системою у боротьбі до двох перемог одного із суперників, обмеживши «дах» набору очок у кожній партії.

Забігаючи дещо наперед зазначу, що всі десять поєдинків завершилися з однаковим рахунком 2:0, але свідченням відсутності боротьби і прагнення до перемоги це не стало. Всі команди намагалися продемонструвати в дії  весь наявний технічний і тактичний арсенал та прагнули до якомога кращого результату. З перших турів визначилися лідери. Після кількох проведених ігор стало відомо, що головну боротьбу за трофей поведуть місцеві команди «Оскіл» (Тополі) і «Родіна» (Богданівське) та куп’янський «Оскіл». Між цими трьома колективами і розгорнулася справжня суперечка за лідерство у лобових зустрічах. Спершу топільчани у красивому стилі переграли одноклубників із Куп’янська – 21:15; 21:18. Нашому «Осколу», на відміну від гостей, вдавалися і потужні атаки, і гра на блокуванні, і відмінні дії в захисті та на дограванні. Але у наступному двобої проти «Родіни» топільчан наче б підмінили. У їх діях де поділася впевненість, атаки все частіше завершувалися ударами в сітку або в блок, а в захисті команда взагалі проявляла вперту байдужість і безпорадність. Закономірним підсумком гри стала перемога богданівської команди у двох сетах – 21:13; 21:14. Після такого перебігу подій замаячила надія на загальний успіх у куп’янських волейболістів. На гру проти «Родіни» вони вийшли зарядженими на перемогу і домоглися бажаного результату завдяки злагодженим діям та потужній роботі усіх ігрових ланок. Богданівська «Родіна», яка проводила другий поспіль  відповідальний матч проти конкурентів, ігрового ритму не витримала і поступилася опонентам – 14:21; 19:21. Поєдинки обох приоскільських команд, що залишалися у розкладі ігор, мали дати відповідь на питання стосовно переможця. Сенсації не сталося, обидва «Оскола» перемогли конкурентів із традиційним для турніру рахунком 2:0. Після завершення ігор організатори вдалися до підрахунків. За рівної кількості перемог та набраних очок, повного балансу виграних та програних партій, переможця чергового розіграшу Кубка району було визначено лише за співвідношенням м’ячів. Кращий показник у цьому компоненті виявився у гостей із Куп’янщини, вони і стали володарями кубка, зберігши «прописку» трофею ще, щонайменше, на рік. Нагадаю, що куп’янчани повторили свій успіх минулого року і у Кубка району після звітного розіграшу так і залишилося два володарі – богданівська «Родіна» (перемоги у трьох перших турнірах) і куп’янський «Оскіл» (перемоги у двох останніх розіграшах).

Переможців розіграшу нагороджено кубком і грамотою районного центру «Спорт для всіх». Надалі у районі заплановано старт відкритої першості з волейболу серед чоловічих команд. Наразі триває підготовка до змагань. Волейбольний сезон набирає ходи.                                                                 

В. Каща.

Фото І. Саяпіної  та В. Домніна.

Альбом: ІНТРИГУЮЧА РОЗВ’ЯЗКА РОЗІГРАШУ
Альбом: ІНТРИГУЮЧА РОЗВ’ЯЗКА РОЗІГРАШУ
Альбом: ІНТРИГУЮЧА РОЗВ’ЯЗКА РОЗІГРАШУ
Альбом: ІНТРИГУЮЧА РОЗВ’ЯЗКА РОЗІГРАШУ
Альбом: ІНТРИГУЮЧА РОЗВ’ЯЗКА РОЗІГРАШУ
Альбом: ІНТРИГУЮЧА РОЗВ’ЯЗКА РОЗІГРАШУ
Альбом: ІНТРИГУЮЧА РОЗВ’ЯЗКА РОЗІГРАШУ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11897 | Переглядів: 288Дата публікації: 13:25 02.12.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців