Семінар
Семінар

Поділитися новиною:

Семінар

Домашнє насильство: попередження та протидія

21 листопада 2019 року у м. Куп'янськ відбувся семінар «Домашнє насильство: попередження та протидія для представників ювенальної превенції, прокуратури, освіти, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, інших соціальних партнерів Куп'янського, Дворічанського та Шевченківського районів, організований Харківським регіональним представництвом Консультативної місії Європейського союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні.

         Від Дворічанського району взяли участь Лілія Чудік, директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Артур Кряж, співробітник Дворічанського відділення Куп'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Харківській області та Ірина Кривошей, методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту.

         Учасники заходу мали змогу познайомитися з кращими практиками у сфері протидії домашнього насильства європейських країн, таких як Польща, Бельгія, Румунія. У ході інтерактивної дискусії опрацьовувався алгоритм взаємодії у випадках скоєння домашнього насильства  та боротьбі із проявами домашнього насильства відповідно до законодавства України.

Альбом:
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11844 | Переглядів: 594Дата публікації: 13:20 22.11.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців