До уваги споживачів
До уваги споживачів

Поділитися новиною:

До уваги споживачів

які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг

Згідно із нормами Закону України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» починаючи з жовтня 2019 року пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаються у грошовій формі.

         Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма) або виплачені пільговикам через об’єкти АТ «Укрпошта» та банківські установи (готівкова форма).

         У квитанціях на сплату спожитих комунальних послуг більше не буде вказана частка пільги. Там відображатиметься фактичний обсяг споживання. Хто отримує пільгу у готівковій формі, оплачує квитанцію у повному розмірі. Хто отримує безготівкову форму допомоги – повинен сплачувати рахунок без пільгової частки. При цьому, якщо ви не вийшли за межі пільги, то рахунок оплачувати не потрібно.

         У разі, якщо пільговик не буде оплачувати рахунки за спожиті комунальні послуги і у нього виникне заборгованість станом на кінець сезону, то його позбавлять права на готівкову форму і переведуть автоматично на безготівкову.

         Перейти на готівкову форму пільги можна буде наступного року за заявою, яку слід подати до органу соціального захисту населення до 15 квітня 2020 року.

 

 

                                                                Інформація підготовлена Управлінням

                                                                соціального захисту населення

                                                                районної державної адміністрації 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11823 | Переглядів: 57Дата публікації: 15:06 19.11.2019
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
14.12.2019
09:15 - Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з математики Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з математики Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:14.12.2019 09:15 Місце проведення:Дворічанський ліцей
10:00 - ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:14.12.2019 10:00 Місце проведення:Дворічанський ліцей
10:00 - Участь лідерів районної ради старшокласників у обласному фестивалі лідерів учнівського самоврядування «Лідер року – 2019» Участь лідерів районної ради старшокласників у обласному фестивалі лідерів учнівського самоврядування «Лідер року – 2019» Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:14.12.2019 10:00 Місце проведення:м. Харків
Докладніше
Посилання
 

 

Версія для слабо- зорих