Екскурсія до бібліотеки
Екскурсія до бібліотеки

Поділитися новиною:

Екскурсія до бібліотеки

"Чарівне царство книжок"

        Книга –це один з головних засобів навчання,розвитку та душевної насолоди.Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями,прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу,його звичаїв і тралицій.

Читати систематично й осмисленно дітей навчає школа,а бібліотека допомагає  залучати учнів школи до читання книжок,пропагує книгу,розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури,які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг,роботі з  ними. Саме з цією метою в Ново-Єгорівській філії бібліотеки Дворічанської РЦБС  бібліотекар Деркач С.М. організувала  пізнавально-оглядову екскурсію для учнів Ново-Єгорівської ЗОШ.

     В,світлому та затишному приміщенні бібліотеки на дітей чекала бібліотекар яка завжди раді своїм маленьким відвідувачам, вона розповіла про бібліотеку,познайомила дітей з правилами користування книгою,тематичними  полицями дитячого фонду ,а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей.                       

  Цікавим,захоплюючим доповненням екскурсії стала захоплююча вікторина «Чи знаєте ви казку?».

Альбом: Екскурсія до бібліотеки
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11815 | Переглядів: 331Дата публікації: 15:12 18.11.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців