НА ФІНІШІ ПЕРШЕ КОЛО
НА ФІНІШІ ПЕРШЕ КОЛО

Поділитися новиною:

НА ФІНІШІ ПЕРШЕ КОЛО

Добігли завершення змагання першого кола Чемпіонату Харківської області з футболу серед ДЮСЗ

У сезоні  2019-2020 років старт у змаганнях взяли 64 команди, які за територіальним принципом розділені на чотири підгрупи. Турнірні баталії проходять у трьох вікових категоріях – U-13, U-15 і U-17. Дворічанський район у обласних змаганнях представлений у всіх вікових категоріях вихованцями дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Юність». Наші юні земляки виступають серед своїх однолітків у першій групі. Саме зараз можна підбити проміжні підсумки виступів наших команд у чемпіонаті і спробувати спрогнозувати шанси наших юних представників на попадання у фінальні розбори.

         У наймолодшій віковій категорії, де виступають хлопчики до тринадцяти років, суперниками дворічанської «Юності» стали сім команд – «Мрія-1» і «Мрія-2» (м. Куп’янськ), ДЮСШ м. Чугуїв, ДЮСШ м. Вовчанськ, ДЮСШ смт. Печеніги, ДЮСШ В-Бурлуцької ОТГ і ДЮКФП «Старт» В-Бурлуцького району. Скажемо відверто, у непросту «компанію» потрапили наші юні земляки, де своєю потужною грою виділяються обидві куп’янські команди, представники Вовчанська і поточний лідер, яким є чугуївська команда. Наразі лідери йдуть без очкових втрат, куп’янчани зазнали однієї і двох поразок відповідно (за рангом), а представники Вовчанська поступилися всім трьом попередникам. П’ятірку кращих команд дивізіону замикають дворічани, які поступилися всім лідерам, але спромоглися на перемоги над іншими конкурентами. Секрет успіху лідерів криється у більш ранньому відборі, кращій готовності до змагань, досягнутій завдяки постійній участі в турнірах різного рангу – від міських і районних, до обласних і Всеукраїнських, а ще – потужній спонсорській підтримці. У цих компонентах місто стоїть вище за село. Дещо покращити результат нашій юній команді цілком під силу, а от «зачепитися» за дві путівки, які дадуть право на продовження боротьби у фіналі, навряд чи. Залишається запасатися досвідом і планувати роботу надалі.

         Склад команд середньої групи – U-15, подібний попередній (молодшій) підгрупі, за винятком лише спортсменів із Вовчанська. І тут все складається «за сценарієм» молодшої групи, тільки лідер після половини дистанції куп’янська «Мрія-1». До трійки на проміжному етапі входять представники Чугуєва і футболісти з клубу «Мрія-2». Дворічанська «Юність» має три перемоги в активі після шести матчів і посідає наразі четверту сходинку. Боротьба у підгрупі триває, але шанси на вихід з групи примарні, поразки від групи лідерів з подібними результатами 1:4; 1:6 та 1:5 позитиву не додають. Залишається сподіватися лише на футбольне диво.

         Найбільш реальні шанси на вихід із групи мають найстарші представники району. Загалом, дворічанські команди цієї вікової категорії стають в останні роки фіналістами і призерами обласних змагань. Традиція позитивна, тож знову прагнемо до високого результату. На відміну від попередників, за дві путівки до фінальної «пульки» серед найстарших футболістів сперечаються п’ять команд. Головний суперник наших футболістів – куп’янська «Мрія», яка є лідером після першого кола і йде без втрат. Інших суперників по групі наші земляки впевнено здолали і перебувають на комфортній другій позиції.

         Отож, після половини турнірного шляху наглядна перевага міських команд. І це не дивно – більший вибір дітей, кращі умови підготовки, плюс важливі вище названі чинники загального успіху, особливо на ранній стадії занять футболом. І в цьому компоненті ми відстаємо. Хоча виглядаємо поки що краще за інші сільські райони і представлені команди та знаходимося вище у табелі про ранги. Змагання другого кола Чемпіонату області серед дитячих спортивних закладів пройдуть навесні. Тож побажаємо нашим командам тільки покращувати результати, завжди прагнути до перемоги і досягати бажаного. А результат прийде із грою. Сподіваюся, що ваші виступи стануть предметом гордості земляків, ветеранів спорту, попередників, батьків і тренерів, всіх тих, хто любить футбол і дбає про його розвиток. Щасти вам, юні дворічанські футболісти! Вдалих стартів і переможних фінішів!

В. Каща.

 Фото О. Смірнової.

Альбом: НА ФІНІШІ ПЕРШЕ КОЛО
Альбом: НА ФІНІШІ ПЕРШЕ КОЛО
Альбом: НА ФІНІШІ ПЕРШЕ КОЛО
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11814 | Переглядів: 441Дата публікації: 13:19 18.11.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців