НА КУБОК ПІДПРИЄМЦІВ
НА КУБОК ПІДПРИЄМЦІВ

Поділитися новиною:

НА КУБОК ПІДПРИЄМЦІВ

16 листопада чоловіча волейбольна збірна Дворічанського району стала учасником представницького турніру на Кубок підприємців Шевченківщини

16 листопада чоловіча волейбольна збірна Дворічанського району стала учасником представницького турніру на Кубок підприємців Шевченківщини. Окрім нашої команди учасниками дебютного змагання стала місцева команда, яка представляла с. Великі Хутори, а також команди  міст Люботин і Балаклія. Звітний турнір фактично став стартом волейбольного сезону для нашої команди, яким вона розпочала тривалий змагальний марафон у підготовці до головного старту року – обласної Спартакіади серед районів області, міст обласного значення і об’єднаних територіальних громад Харківщини.

         Вже в стартовому турі жереб обрав у суперники для нашої молодої команди (наймолодшої на турнірі) потужну команду господарів, яка була представлена трьома потужними молодими гравцями харківського «Локомотива», досвідченим граючим тренером А. Янущиком і двома ветеранами харківського волейболу, уродженцями Шевченківського району. Стартовий сет пройшов з перемінним успіхом, але кінцівку краще провели наші волейболісти, які й зуміли записати першу вікторію на свою користь. На жаль, друга партія у грі нашого молодого колективу стала провальною і все мало вирішуватися у грі на тай-брейку. Старт партії для наших хлопців не задався, а ближче до фінішного розбору дворічани скоротили відставання до «-2». За цікавої гри та інтригуючої кінцівки стався прикрий випадок, коли важку травму отримав провідний гравець дворічан О. Гладченко. Без лідера атак команда не готова була грати на повну міць і на рівних протистояти досвідченим суперникам. Третя партія завершилася не на користь наших волейболістів –11:15, але більше турбувала прикра втрата. Саме цей епізод визначив подальший перебіг боротьби, в якому наша команда, отримавши відчутну «пробоїну», не зуміла належним чином налаштуватися на боротьбу із сильними опонентами, втративши вагому «бойову одиницю». Більше того, ще двоє гравців по ходу змагання зазнали ушкоджень і догравали турнір з травмами. Та і це не завадило нашій команді нав’язати боротьбу більш досвідченим опонентам по ходу турніру. Попри поразки в обох наступних матчах, гра нашої команди вселяє оптимізм і надію на перспективний розвиток молодих волейболістів і покращення гри. А поки хлопці набули досвіду у грі з більш досвідченими суперниками і отримали гарний урок на майбутнє. Саме такі турніри допомагають побачити помилки і намітити шляхи їх усунення. Нижче наведу результати всіх матчі звітного турніру:

І тур
Балаклія – Люботин 1:2 (26:24, 13:25, 11:15)
Дворічна – Шевченкове 1:2 (25:23, 17:25, 11:15)

ІІ тур
Люботин – Дворічна 2:0 (25:16, 25:16)
Балаклія – Шевченкове 1:2 (25:20, 21:25, 10:15)

ІІІ тур
Люботин – Шевченкове 1:2 (19:25, 25:20, 11:15)
Балаклія – Дворічна 2:0 (25:20, 25:22)

 

Таким чином, після проведених ігор, на першій позиції фінішувала команда господарів із села Великі Хутори, яке має давні і славні волейбольні традиції. Другими у підсумку стали волейболісти Люботина, трійку призерів замкнули балаклійські спортсмени. Дворічани наразі четверті, але зарано посипати голову попелом. Саме час робити висновки після поразок і рухатися далі. Волейбольний сезон набирає розмаху. На черзі початок змагань у районі і участь збірної команди у міжрайонних змаганнях та турнірах. Попереду довгий і цікавий змагальний марафон і турнірний шлях.

За організацію та проведення турніру від імені команди дякую керівнику спорту, колезі із Шевченківщини В.Г. Чабанному та його помічникам, любителю і натхненнику волейбольних справ Л.Т. Печериці, а також підприємцям і всім причетним до організації та проведення змагання. А суперникам, звичайно ж, за цікавий дух спортивної боротьби і гарний урок волейбольної майстерності. До нових зустрічей на волейбольних кортах!

В. Каща.

Фото автора.

Альбом: НА КУБОК ПІДПРИЄМЦІВ
Альбом: НА КУБОК ПІДПРИЄМЦІВ
Альбом: НА КУБОК ПІДПРИЄМЦІВ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11812 | Переглядів: 377Дата публікації: 13:15 18.11.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців