Твори Остапа Вишні
Твори Остапа Вишні

Поділитися новиною:

Твори Остапа Вишні

бібліографічний екскурс

13 листопада в Дворічанській центральній районній бібліотеці пройшов бібліографічний екскурс до 130-ї річниці від дня народження Остапа Вишні (Губенка), українського письменника. Бібліограф Н.Г.Кучер розповіла  учням дитячої спортивної школи про відомого українського письменника Остапа Вишню, який любив Дворічанщину. Коротко познайомилися з літературним надбанням автора.

Якимсь чином видатні особистості зв’язані своєю біографією з тими чи іншими місцевостями. Ми гордимося тими людьми, яких хоч і не назвемо земляками, а друзями – обов’язково. Вони знали нас, любили нас і наш край, відвідували мальовничі села Дворічанщини і, звичайно, саму Дворічну. Таким був і Остап Вишня.

Захоплювався Остап Вишня мисливством, рибальством. Але то була не самоціль, була потреба спілкування з природою, з людьми, необхідність запримітити «Ізюминку» для створення чергової усмішки, фейлетону чи памфлета (гостро сатиричний художній твір). До його нових літературних персонажів вели і дворічанські стежки (кінець 20-х – початок 30-х років).

Відвідайте центральну районну бібліотеку і пориньте в чарівний світ вишневих усмішок та фейлетонів про красу дворічанського краю.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11801 | Переглядів: 351Дата публікації: 09:39 14.11.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців