ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН ЗАВЕРШЕНО
ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН ЗАВЕРШЕНО

Поділитися новиною:

ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН ЗАВЕРШЕНО

Кубок «Осінь» серед аматорських команд відбувся у форматі міні-футболу на свіжому повітрі.

Швидко пролетіло-промайнуло літо. Прохолодна осінь все частіше нагадує про підведення підсумків. Добіг завершення багатостраждальний футбольний сезон на Дворічанщині. Минулої суботи було проведено заключний офіційний турнір – Кубок закриття сезону. Непростим видався нинішній, ювілейний для районного футболу, спортивний рік. На жаль, життя диктує свої умови і багатьом любителям гри, чесно кажучи, не до футболу. Але футбол, як гра мільйонів, продовжує жити своїм життям, нехай і в дещо іншому форматі. Кубок «Осінь» серед аматорських команд відбувся у форматі міні-футболу на свіжому повітрі. Учасниками розіграшу стали чотири команди, які провели розіграш за традиційною коловою системою.

         Перші два тури виявилися прогнозованими за результатами, але за малюнком гри не у всіх іграх переможці мали беззаперечну перевагу. В стартовому поєдинку турніру колодязненський «Факел» лише під завісу першого тайму «розхитав» захист тавільжанського «Маяка» і забив тричі поспіль перед перервою. Після такого «холодного душу», а ще і травм двох гравців, гра тавільжанців зовсім зніяковіла. Остаточний рахунок в матчі «Факел» встановив перед фінальним свистком – 4:0. В іншому двобої досвідчена «Феміда» екзаменувала «Юність» і забила досить швидкий гол. Надалі молодь вперто чинила опір, а гра селищної команди в атаці зовсім не клеїлася. І будь трохи успішнішими у заключній фазі атак вихованці спортивного клубу, мали б більш сприйнятливий для себе фінальний результат. А так, долю поєдинку вирішив єдиний забитий м’яч.

         Другий тур розпочинали «Факел» і «Юність». Початок гри був за молодими футболістами ДЮКФП, які мали дві стовідсоткові нагоди, аби повести в рахунку, але перевагою біля воріт суперника не скористалися. До часу їм вдавалося чітко оборонятися, але гол стався наприкінці тайму. По-перерві колодязняни зуміли розвинути гольовий і, як з’ясувалося пізніше, переможний успіх – 4:0. В іншому матчі зустрічалися «Маяк» – «Феміда». Перевага за грою останніх була відчутною і прогнозованою. Довівши рахунок до крупного, дворічани дещо збавили оберти і дозволили суперникам підсолодити гіркоту від поразки двома забитими м’ячами у відповідь. У підсумку, 5:2 на користь «Феміди».

         Останній тур мав визначити переможця і призерів. До очного протистояння одвічні суперники – «Факел» і «Феміда», підійшли без втрати очок. У вирішальному протиборстві, швидкий гол у виконанні селищної команди позначив подальший перебіг подій на майданчику. Колодязняни володіли територіальною перевагою, а «Феміда» грала другим номером і розраховувала на контратаки. Вдруге дворічани забили по-перерві і повністю віддали перевагу захисту власних воріт. Потужний фінальний натиск «Факела» призвів до пенальті за дві хвилини до закінчення поєдинку, який колодязняни вдало реалізували. На більше у команди не вистачило ані сил, ані часу – 2:1. Селищна «Феміда» - володар Кубка закриття футбольного сезону 2019 року! У втішній боротьбі за третю позицію молодіжна «Юність» не залишила шансів тавільжанському «Маяку». Пропустивши швидкий гол, молодь зібрала волю в кулак і почала сміливо атакувати. Постійний тиск на ворота суперників приніс вагомий результат. Перемога «Юності» з рахунком 5:1 стала закономірним підсумком турнірного змагання.

         У ході підведення підсумків пам’ятними спортивними призами відзначено арбітрів районної Федерації футболу М.В. Фурсу, О.В. Халімоненка і О.Є. Неронова, постійних добровільних помічників в організації та проведенні змагань протягом багатьох останніх років. Призерів розіграшу нагороджено грамоти від організаторів, а переможці отримали у свою колекцію кубок і грамоту районного центру «Спорт для всіх». На черзі змагання з інших видів спорту, а футболістам залишається чекати кращих часів і продовжувати любити футбол і дбати про його розвиток.

В. Каща.

Фото з архіву автора публікації.

Альбом: ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН ЗАВЕРШЕНО
Альбом: ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН ЗАВЕРШЕНО
Альбом: ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН ЗАВЕРШЕНО
Альбом: ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН ЗАВЕРШЕНО
Альбом: ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН ЗАВЕРШЕНО
Альбом: ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН ЗАВЕРШЕНО
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11790 | Переглядів: 463Дата публікації: 16:28 11.11.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців