Харківщина приваблива
Харківщина приваблива

Поділитися новиною:

Харківщина приваблива

арт погляд молодих

    Завершено обласну мистецьку туристично-краєзнавчу акцію « Харківщина приваблива: арт погляд молодих ». Ця акція реалізувалася Харківською обласною бібліотекою для юнацтва за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної  державної адміністрації на виконання Указу Президента України № 580/2015 «Про стратегію національно – патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки». Учасники акції мистецька молодь Харківської області. Партнерами акції виступали : Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтв, Обласна художня галерея «Мистецтво Слобожанщини», Харківська організація «Національна спілка художників України».

Наш район в обласному етапі акції було представлено роботами 2 учасниць : Ребрун Злати – Дворічанський ліцей, 5-«Б» клас –« Погруддя  Мечнікова І.І.» і роботою Олійникової Марини учениці Пристанційної ЗОШ «Лиса гора». Умови конкурсу вимагали не тільки намалювати малюнок, а також  треба було зробити супровідний запис про місце намальоване на картині – опис, легенда, вірш.

         Після відправлення робіт на конкурс в Фейсбуці з’явилася стаття про роботу М.Олійникової  :» Ви все ще впевнені , що в Харківській області нема на що подивитися?  Агов, тоді вам до нас! Адже учасники нашої акції Харківщина_приваблива:арт-погляд молодих" зможуть переконати Вас!

От наприклад, чи знаєте Ви, що у Дворічанському районі Харківської області є справжнісенька Лиса гора ?  Всім відомо, що на Лису гору взагалі то не варто ходити. Вершини, на яких не було рослинності, вважались поганськими місцями. А от з Лисою горою у Дворічанському районі- навпаки. Зійти на неї радять тим, у кого проблеми зі здоров'ям. Кажуть, що якщо спочатку піднятись на вершину гори, спуститись та зустріти світанок біля її підніжжя, то можна вилікуватись від будь-яких хвороб. А ще туди просто необхідно піти тим, хто любить байбаків, адже їх там дуууже багато! Дякуємо за малюнок учасниці акції "Харківщина приваблива:арт погляд молодих",- Олійниковій Марині.  Відбір кращіх робіт учасників акції "Харківщина приваблива:арт погляд молодих"  проводило компетентне жюрі : Наталья Нечепуренко (Natalya Nechepurenko),-директорка галереї "Ротари Арт центр", спiворганiзаторка Дня вишиванки в Xapкoвi, past-президент Ротарi-клубу "Харків Мрія" , Леонід Золотарьов,- Член Міжнародної Європейської Спілки художників «Мистецтво без меж» та Старченко В'ячеслав, - секретар графічної секції Національної спілки художників України і робота М.Олійникової відібрана у 20 кращих і зараз знаходиться на виставці в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва.

      28 жовтня М.Олійникова отримала диплом  обласної мистецької краєзнавчої акції «Харківщина  приваблива: арт погляд молодих» за оригінальність та високий рівень виконання творчої роботи. М.Олійникова цього року стала також номіналом обласного туру Всеукраїнського  конкурсу «Лідер читання – 2019» (номінація «Кращий читацький щоденник» і обласного конкурсу малюнків «Харківщина туристична» в номінації «Туристичні відкриття». 

Альбом: Харківщина приваблива
Альбом: Харківщина приваблива
Альбом: Харківщина приваблива
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11731 | Переглядів: 579Дата публікації: 13:16 29.10.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців